Skocz do zawartości

SW Maksutov 102, Głowica PZO, Czytnik kart usb 3.0


Adam Tomaszewski

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania mam kilka zbędnych mi rzeczy :D

 

1. Maka Sky-Watcher 102/1300 - teleskop w bardzo dobrym stanie, soczewki bez rys, jedynie kilka mikro-pyłków, tuba dodatkowo wyczerniona w środku flockiem/welurem. Sprzedaję wraz z kitowym okularem, nasadką kątową 90st oraz visual backiem. Dodatkowo dodaję świetną oprawę do filtra słonecznego wykonaną z Poliamidu przez Lucjana (Astrolutek). Brakuje jedej śrubki do visual backa oraz jednej do kątówki. Mi to szczerze mówiąc nigdy nie przeszkadzało, można takie dokupić za parę złotych. Teleskop dawał naprawdę fajne obrazy jak na tak małą aperturę. Zrobiłem nim kilka fajnych zdjęć Słońca i Księżyca (2 przykładowe w załączniku). Cena jaka mnie interesuje to 400 zł + wysyłka kurierem DPD 16 zł.

 

2. Głowica Panoramiczna PZO, doskonale wszystkim znana ;). Nie posiadałem nigdy oryginalnej śruby statywowej tak więc daję inną (do wyboru jedna z dwóch na zdjęciu). Cena 35 zł + wysyłka DPD 16 zł lub Pocztą Polską 13 zł.

 

3. Czytnik kart pamięci USB 3.0 HAMA, nowy nie używany. Zakupiłem 2 jeden dla mnie a drugi dla znajomego ale nagle zrezygnował a ja zostałem z 1 dodatkowym -_- Nowy, nie używany, w blistrze. Czyta praktycznie wszystkie rodzaje kart. Przesiadłem się ze starego czytnika 2.0 i skok szybkości kopiowania danych na dysk jest znaczący. Ja jestem jak najbardziej zadowolony.

Cena 40 zł + wysyłka kurierem DPD 16zł lub Pocztą Polską w kopercie bąbelkowej za 9 zł.

 

Ogólnie przygotowuje się do letnich porządków w domu tak więc będę miał na sprzedaż sporo filtrów fotograficznych, które walają mi się od kilku lat po szafie. M.in Filtry podczerwone, UV, Sky oraz Polaryzacyjne, jakby ktoś coś potrzebował proszę pisać, może akurat będę miał ;)

mak1.jpg

mak2.jpg

mak3.jpg

mak4.jpg

mak5.jpg

pzo1.jpg

pzo2.jpg

czytnik1.jpg

czytnik2.jpg

mak6.jpg

mak7.jpg

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.