Skocz do zawartości

mapy topograficzne


Skorpion

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, z przykrością muszę powiedzieć, że ostatnio zostałem przez Marka S. zrobiony w... bambuko.

Oferował wojskowe mapy topograficzne Polski na płytach CD.

Szybko więc wpłaciłem z góry pieniądze na nr konta przez niego podany w banku Inteligo.

Był to początek lipca.

Niestety, mimo wysyłanych maili przypominających mu o mojej wpłacie do dzisiaj nie otrzymałem najmniejszej informacji. Żadnej odpowiedzi. Niby pieniądze nie wielkie - 64 zł, ale wypadałoby chociaż odpowiedzieć na mail, że już nie mam płytek, albo podać przyczynę dlaczego przesyłki nie otrzymałem.

I pewnie jest oczywistym, że w takim wypadku należałoby zwrócić przelane pieniądze.

 

Nie wiem co o tym myśleć, ale straciłem zaufanie do człowieka o którym słyszę wiele pozytywnych wypowiedzi:(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę dziwną próbę ataku na mnie. Jestem zaskoczony

 

"mimo wysyłanych maili przypominających"

 

Oczywiście nie jestem ideałem i mogłem coś przegapić, ale jakichkolwiek e-maili przypominających jakoś przypomnieć sobie nie mogę niestety, tym bardzie w ostatnim czasie/

 

Proszę o przesłanie na adres astrocd@astrocd.pl kopii przelewu, a ja wyjaśnie tą sytuacje.

 

Tak przy okazji warto by było się podpisać po takim zarzutem, a jeszcze lepiej wystapić jako zarejestrowany użytkownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Substyk napisał:

Widzę dziwną próbę ataku na mnie. Jestem zaskoczony.

i dalej:

Tak przy okazji warto by było się podpisać po takim zarzutem, a jeszcze lepiej wystapić jako zarejestrowany użytkownik.

To nie jest dziwna próba ataku, a niestety przykre stwierdzenia faktów.

Nie chcę przenosić tego typu sporów na strony Forum, ale uważam, że na postawione mi zarzuty powinienem odpowiedzieć. Wysłałem na podany przez adres autora stosowny e-mail.

Żądanie podpisywania się na Forum z imienia i nazwiska tylko z tego powodu, że wpłaciłem z góry komuś jakieś pieniądze na podane konto licząc na przesyłkę i nie otrzymując tej przesyłki wydaje mi się absurdalne. Zaufanie raczej pokładam w tej osobie, której bez gwarancji przelewam na konto pieniądze.

Wysyłałem autorowi e-mailem przypomnienia, w zamian nie otrzymywałem żadnych informacji. Rozumiem koniecznośc podpisania się pod czymś jeśli ma się pretensje jedynie tutaj. Ale jeśli po dwóch e-mailach do autora, przypominających o tym, że wpłaciłem zgodnie z podanymi regułami pieniądze za jakąś przesyłkę i że powinienem w zamian za to otrzymać tą przesyłkę, nie otrzymuję żadnego odzewu, stwierdziłem że wpis na Forum jest chyba jedyna formą spowodowania reakcji P. M. Substyka.

 

Gwoli informacji autora. Na wskazany adres e-mailowy wysłałem 30.09.2004 ponowne "rozjaśnienia", a temat e-maila brzmi:

"zrobiony w... bambuko - lorak"

 

PS. Z przykrością piszę taki post. Nigdy wcześniej nie przytrafiła mi się taka konieczność.

Korzystałem wcześniej z abonamentu płyt CD na temat astronomii otrzymywanych od P. Marka. Wszystkie były wysokiej jakości. Tym bardziej boleję, że dotknęły mnie takie przykrości.

 

Pozdrawiam z cichą nadzieją, że więcej zgrzytów nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dodam taka "ciekawostke", nie wiem jak wy korzystacie z tych map 1:50 000 (ja to mam na 15CD) ale polecam te mapki w kombinacji z programem OziExplorer.

Jedyna niedogodnosc to ze trzeba mapki najpierw skalibrowac ale jak sie juz skalibruje to rewelka.

Uzyskuje sie dokladnosc -+10m(lepszej kalibracja nie jest potrzebna bo za rzadko kiedy dostaje sie lepsza dokladnosc w GPS). Dodatkowo b.latwo poruszac sie po tych mapkach bo mozna kontury naniesc na mape Polski (ja tak robie)

W kazdym razie ja skalibrowalem prawie cala Polske Pn-Wsch jakies 300 map. Tak wiec jesli ktos bedzie to chcial to moge udostepnic.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością wracam do poruszonego przeze mnie niesympatycznego tematu. Niestety, to co pisze Marek Substyk

Ja pozostawię to bez komentarza, ponieważ z zasadny nie odpowiadam na anonimy na forum.

zmusza, mnie do ponownej wypowiedzi na stronach Forum.

Bardzo źle czuję się, że zapaskudzam Forum jakimiś prywatnymi waśniami. Myślałem, że Już na prywatnych łączach z M. Substykiem potrafimy dogadać się. Głupie nadzieje:(((

Marek Substyk nie raczy w żaden sposób zareagować na e-maile(odpowiedzieć), które mu wysyłam na wskazany przez niego adres. W e-mailach wyjaśniam Mu tam całą sytuację, podaję po raz nie wiem który swój adres, i wszystkie dane kiedy wysyłałem pieniądze na Jego konto, podając wszystkie dane jakie posiadam (nr konta, data wysłania przelewu, jaki bank, itd., itp).

Odpowiedź? ZERO, ani jednej!!!

 

Na Forum podałem Mu dokładnie jaki jest temat mojego przesłanego Mu e-maila (żeby łatwiej mógł namierzyć moje e-maile. Ale widocznie człowiek ma problem z odnalezieniem na swoim kompie czegokolwiek).

...Dalej nie mam żadnej odpowiedzi z Jego strony.

 

Jedynie "olewające " stwierdzenie na Forum, które zacytowałem nieco powyżej.

 

Panie Marku Substyk, specjalnie dla Pana zarejestrowałem się na Forum.

Czy teraz nie jestem już anonimowym typem?:))))))))))))))))))))))

 

Wg mnie to brednia!

Czyż nie zauważasz tego? W e-mailach wysyłałem CI już wiele razy moje dane. A na Forum i tak każdy może wpisać, że jest Elwisem Presleyem albo M. Kopernikiem.

 

Nie wiem, czy nie piszę zbyt skomplikowanym językiem?

Może wreszcie dostanę odpowiedź cokolwiek wyjaśniającą, a nie olewającą?

Bo na odpowiedź e-mailową (cobyśmy nie tworzyli śmieci) już nie liczę.

Jak Ci brakowało na piwo to powiedz wprost.

Gdybyś potrzebował częściej, to na mnie nie licz.

Bez pozdrowień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.