Skocz do zawartości

Refraktor ED 80-100mm


Rigiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wlasnie mam na sprzedaz SW 80/600 black diamond z relatywnie dobrym wyposazeniem. Kupilem bowiem sobie newtona 150/750 a wczesniej binocular 100/45 ... Jestem pierwszym wlascicielem, kupiony w DO.

 

W wyposazeniu: szukacz 9x50, pryzmat amici 45 st. WO, oczywiscie obejmy z dowetailem, filtr z folii Baadera fotograficzny ND 3.8 ( b.udana samoroba), okular LET 28mm, zlaczka okularowa z gwintem T2 no i firmowa walizeczka. Wszystko b.zadbane, optyka bez zarzutu, mechanika wyciagu crayforda 1:10 - tez!

Jedyna wada na urodzie, to ryski od glowki sruby piggy braket, mocujacej aparat foto do refraktoru. Przeoczylem, ze glowka minimini wystawala, zreszta nie jest to optymalne rozwiazanie, teraz robi sie to inaczej

Te ryski sprytnie i gustownie zalepilem folia aluminiowa samoprzylepna, oczywiscie nie ma to zadnego wplywu na optyke.

 

Poniewaz w niedziele wyjezdzam z dluzszego pobytu w nowosadeckim do Ostravy, ewentualna transakcja musialaby dojsc do skutku do soboty wlacznie.

 

Cena: 12 tys. czeskich koron, co w przeliczeniu na zlotowki ( kurs kantoru w Cieszynie - sprzedaz ) daje

1900.- zl.

 

No i do dyskusji sprawa transportu - trudno byloby mi zdecydowac sie na poczte, oprocz walizeczki nie ma odpowiedniego kartonu z wylozeniem styropianowym. Poza tym ne mam juz czasu na pakowanie, wysylanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.