Skocz do zawartości

Member map


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zauważyłem, że powróciła mapa. Tym razem byłem pierwszy, ale nie piszę tego żeby się chwalić.

 

Zgłaszam oficjalny protest jako przedstawiciel milionowej grupy mieszkańców woj. Lubuskiego. Nie pozwolimy się dyskryminować. Domagamy się uwzględnienia naszego regionu (najpiękniejszego w Polsce nawiasem mówiąc ;D) w spisie. Chwilowo ogłaszamy strajk ostrzegawczy i oflagujemy się, jeżeli jednak nasze żądania nie zostaną spełnione zaostrzymy formy protestu (rozważane są blokady dróg w województwach sąsiednich) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila cierpliwości !!

Ja dopiero to robie !!!!

 

Prośba - szukam mapy Polski , najlepiej same kontury podział na wojew. rzeki i koniec , format GIF , 550*430 punktów i byle był mały plik 10- 12 kb.

 

Bardzo proszę jeśli ktoś dysponuje taką mapą bo chce uruchomić już mapę członkow !!

 

P.S.

Z wpisywaniem proszę o cierpliwość do chwili zrobienie mapy Polski !

 

P.S. 2

BARDZO PROSZĘ O MAPĘ !!! musze to skończyć dziś - jutro jadę i wracam dopiero w poniedziałek a chciałbym skonczyć to dla Was jeszcze dziś !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na prostą mapkę i ją narazie dałem.

 

Jest nas tutaj sporo i obawiam się że mapa się bardzo zaczerni ,mogę np. zrobic zamiast mapy Polski mapy poszczególnych regionów czy wojew. - co Wy na to ?

 

P.S.

Grzesiu - Twoje kochane strony są już w spisie - proszę o odblokowanie dróg !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorzu nic to Wam (Lubuskie) nie pomoże. Trwają już rozmowy pomiędzy Dolnośląskim, Wielkopolską i Zachodniopomorskim o dokonaniu rozbioru lubuskiego. Wielkopolska żąda dostępy do granicy z Niemcami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwsze to zakusy wrogów na ziemie nasze, ale my sie nie poddamy. Smoła i olej w kociołkach już przygotowane i na głowy agresorów przy pierwszej próbe przekroczenia granicy popłyną. Ostatnią decyzją sejmiku oddziały w twierdzach na wschodniej rubieży zostały wzmocnione. :)

 

Jak się Waść będziesz stawiał to na ubitej ziemi sprawa zostanie rozstrzygnięta (w sobotę będzie ku temu sposobność ;D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwają już rozmowy pomiędzy Dolnośląskim, Wielkopolską i Zachodniopomorskim o dokonaniu rozbioru lubuskiego

Mirku to My Wielkopolanie będziemy się dzielić naszą miedzą?

Zreszta Grzegorz Zieloną Górę już do Wielkopolski przeniósł :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta Grzegorz Zieloną Górę już do Wielkopolski przeniósł :))))

 

Nikt niczego nie przenosił!!! To Bartek w podstępny sposób podmienił mapę i zmieniłem lokalizację.

 

PS. A tak poważnie jak mogę to poprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można poprawić bez problemu w "PROFILU" jest "Edit Member Map" i poprawić można swoje położenie na mapie, no chyba że ktoś chce jeszcze inne położenie zmieniać :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.