Skocz do zawartości

problem amerykańskich senatorów z układem słonecznym


ErnEstO

Rekomendowane odpowiedzi

czytałem w październikowym numerze "wiedzy i życie"

artykuł o planach i poglądach co niektórych senatorów w USA

co do układu słonecznego.

mianowicie chodzi o to że według nich niektóre planety a dokładnie:

- NEPTUN

- PLUTON

- URAN

- VENUS

- i chyba Jowisz

 

powinny przestać być zaliczane do układu słonecznego i dalsze badania ich przez NASA nie powinny być kontynuowane.

Argumentowali te pomysły w stylu(cytuje z pamięci więc wypowiedzi te mogą być lekko przekręcone):

o VENUS mówili "Nie ma sensy badać tej planety bo nie ma ona wogule przyszłości, osiedlić się na niej nie da więc dalsze wydawanie pieniędzy na badanie jej nie ma sensu a czy wogule ktoś widział tą planetę? ja jej nigdy nie widziałem "

 

-NEPTUN i PLUTON: " tej planety prawie wogule nie widać, jest taka zimna i monotonna po co wogule poświęcać jej jakąś uwagę"

 

-URAN: "jest tak daleko od ziemi że nie ma z nią nic wspólnego, jest podobno mały brzydki i nieciekawy po co patrzeć na coć takiego"

 

-PLUTON: "słyszałem że podobno nawet nie jest planetą"

 

jedynym argumentem do zatrzymania Saturna było: "Saturn ma bardzo fajne pierścienie i wszyscy je lubią".

 

celem okrojenia naszego układu słonecznego jest między innymi:

-"unowoczneśnienie go"

- zmniejszenie wydatków na badania astronomiczne

 

 

nie wiem jak wam ale mnie taka wersja się b. nie podoba :evil: :evil: :evil: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artykuł o planach i poglądach co niektórych senatorów w USA  

co do układu słonecznego.  

mianowicie chodzi o to że według nich niektóre planety a dokładnie:  

- NEPTUN  

- PLUTON  

- URAN  

- VENUS  

- i chyba Jowisz  

 

powinny przestać być zaliczane do układu słonecznego i dalsze badania ich przez NASA nie powinny być kontynuowane.  

Argumentowali te pomysły w stylu(cytuje z pamięci więc wypowiedzi te mogą być lekko przekręcone):  

o VENUS mówili "Nie ma sensy badać tej planety bo nie ma ona wogule przyszłości, osiedlić się na niej nie da więc dalsze wydawanie pieniędzy na badanie jej nie ma sensu a czy wogule ktoś widział tą planetę? ja jej nigdy nie widziałem "  

 

-NEPTUN i PLUTON: " tej planety prawie wogule nie widać, jest taka zimna i monotonna po co wogule poświęcać jej jakąś uwagę"  

 

-URAN: "jest tak daleko od ziemi że nie ma z nią nic wspólnego, jest podobno mały brzydki i nieciekawy po co patrzeć na coć takiego"  

 

-PLUTON: "słyszałem że podobno nawet nie jest planetą"  

 

jedynym argumentem do zatrzymania Saturna było: "Saturn ma bardzo fajne pierścienie i wszyscy je lubią".  

 

celem okrojenia naszego układu słonecznego jest między innymi:  

-"unowoczneśnienie go"

 

To chyba jakiś żart. Ten bełkot przypomina mi wypowiedzi niktórych z naszych polityków... Smutne, z powodu głupoty ludzkiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak pisałem, przeczytałem ten artykuł (str. 78). Ledwo co dokończyłem to czytać!! To dla mnie jakaś pranoja. Moze oni chcieli to umieścić w dziale "Żart miesiąca".

 

Mam nadzieje, ze to nie jest prawdą, Ale jeśli nawet, to dotyczy to tylko NASA :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę Leppera... :D

Będzie robił blokady na orbicie :mrgreen: :mrgreen:

 

A ja bym go wysłał na orbitę geostacjonarną. Albo do punktu libracyjnego Lagrange'a. Mielibyśmy biało-czerwony emblemat stale widoczny no i.. resztkowe tarcie o atmosferę nie ściągnęłoby go na Ziemię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak pisałem, przeczytałem ten artykuł (str. 78). Ledwo co dokończyłem to czytać!! To dla mnie jakaś pranoja. Moze oni chcieli to umieścić w dziale "Żart miesiąca".  

 

Mam nadzieje, ze to nie jest prawdą, Ale jeśli nawet, to dotyczy to tylko NASA  :mrgreen:

w tym dziale zawsze zamieszczają tak śmieszne rzeczy, kiedyś było że żarówka nie świeci tylko pochłania ciemność :lol::buahaha:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.