Skocz do zawartości

Cieniutka q4


Gość TUR

Rekomendowane odpowiedzi

Ladnie wyszły m57 i m27. Czy to są pełne kadry i pojedyncze klatki? Jakie pole uzyskujesz tym zestawem?

Sporą komę ma ta synta.

 

Tak, to pełne kadry obrobione z pojedyńczej klatki 20-sto sekundowej. Nie pamietam jakie ma pole ten zestaw, ale możesz to sprawdzić w jaimś programiku planetarium. Koma rzeczywiście jest spora, ale cóż zrobić, to urok swiatłosilnego newtona f/5 i dosyć dużego chipu w 300D. Może w przyszłości sprawie sobie coma corrector Badera :idea:

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj czegos małego i włochatego.. to z pewnościa będzie kometa !

 

hmmmm małe i włochate, ciężko bo nic takiego nie widzę. Jedynie coś takiego dziwnego jest na prawo od takiej czerwonej kropeczki, która jest w 1/3 wysokości (od góry) i 1/2 szerokości. Czy to to?

 

BTW W fajnej miejscowości mieszkasz  

 

Pozdrawiam  

Paweł Turek

 

Hahaha :D fajna zbieżność :D

Pozdrawiam

Maciek from Turek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj czegos małego i włochatego.. to z pewnościa będzie kometa !

 

hmmmm małe i włochate, ciężko bo nic takiego nie widzę. Jedynie coś takiego dziwnego jest na prawo od takiej czerwonej kropeczki, która jest w 1/3 wysokości (od góry) i 1/2 szerokości. Czy to to?

 

 

Tak dokładnie. Powalająca ta fotka nie jest, ale i kometa jest zdechła :D Ważne, że jest zarejestrowana i potwierdziła swoją zgodnośc na niebie z efemerydami :salu:

Wizulanie niestety jej nie dostrzegłem newtonem 20 cm ze wsi zwanej Nowa Iwiczna k. WWy

Pozdrowionka

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :D fajna zbieżność :D

Pozdrawiam

Maciek from Turek :D

 

Powiem więcej, pracuję w serkach dla francuskiej firmy, a Turek (Bongrain) wytwarza konkurencyjne produkty :wink:

Tak w ogóle to czuje sie bardzo swojsko przejeżdżając czasami przez Turek :banan:

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej, pracuję w serkach dla francuskiej firmy, a Turek (Bongrain) wytwarza konkurencyjne produkty

Tak w ogóle to czuje sie bardzo swojsko przejeżdżając czasami przez Turek

 

Serków nie jadam ale jestem z nimi pośrednio związany :lol: , ponoć dobre :D .

A z konkurencyjnej firmy to lubie twarożki :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, odnalezienie komety na twojej fotce może być niezłą fotozagadka dla niewtajemniczonych, sam się przez chwilę na dobrym i jasnym monitorze LCD zastanawiałem który to delikatny dymek to ta kometa :lol::lol::lol:

 

Ps. To czerwone to zwykły hot pixel, to do kolegi z wcześniejszego postu :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł' date=' odnalezienie komety na twojej fotce może być niezłą fotozagadka dla niewtajemniczonych, sam się przez chwilę na dobrym i jasnym monitorze LCD zastanawiałem który to delikatny dymek to ta kometa :lol::lol::lol:

quote']

 

Przecież pisałem w tytule, że jest cienka :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.