Skocz do zawartości

Sukam stron producentów...!


McArti

Rekomendowane odpowiedzi

Ludesa nie mogę znaleźć.... :-

 

a tak swoją drogą to zauważam u ciebie Januszu predyspozycje do odpowiadania "TO SE ZNAJDŹ SAM"

 

albo ile to stron można napisać, więc nie odpowiem nic...

 

I jak patrze na siebie to widzę, że tego nielubie i myślę, że nie jestem jedyny... >:(

 

Wybarz McArti ale ja nie odrobię za ciebie zadanka domowego z internetu bo nie mam funkcji wyszukiwarki w programie pracy na forum , pofatyguj swe paluszki i postukaj a znajdziesz bez problemu leniwcu jeden, no może inni bardziej ambitni z nadmiarem wolnego czasu zrobią to za mnie ;) ???

Nie przekręcaj moich słów bo po twojej konwersji nabierają pejoratywnego znaczenia a tekiego nie miały w oryginale!!!

Janusz P.

 

Ps. Zrozum, ja tu nie jestem do lubienia lub nie lubienia jak błędnie sądzisz ale raczej do opieki marytorzycznej nad tą częścią forum co jak widzisz robię na codzień :):D ;D

 

1) NIE JESTEM LENIWCEM !!! tylko szukałem i nie mogłem znaleźć!!!

 

2) Pytam o rzeczy raczej wydaje mi oczywiste , które komuś napewno nie sprawią trudności a mi sprawiają i od tego chyba jest forum...

 

3) Nie musisz odpowiadać na pytania skoro wydają ci się niskich lotów może odpowie ktoś inny...

 

4) Nie przekręcam słów tylko piszę jak pewne teksty odebrałem...

 

5) Jak patrze, że na jakiś post odpowiada jakiś Janusz_P to się spodziewam :D, że poleci ciężkiego kalibru konkret, i wyobraź sobie mój zawód gdy czasem widzę zdawkową odpowiedź! :'( :'( :'(

 

6) Nie moge za długo siedzieć na internecie, bo zbieram na twojego ALAMAKA ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://www.takahashijapan.com

 

nie rozumiem pewnych technicznych sformułowań...np.

 

望遠鏡(生産終了機種)

 

Bo:

焦点距離 to ogniskowa

有効口径 to apertura

口径比 to światłosiła

分解能 to rozdzielczość kątowa

画角 chyba pole widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale nie moge odnaleźć linku do czeskiego dystrybutora teleskopów Celestron, Sky Watcher itp.

Bo pilnie poszukuję 120/1000.

Adamie czyżbyś podjął decyzję ważką? Kupujesz?

 

Właśnie? Kupujesz?Kupujesz?Kupujesz?Kupujesz?Kupujesz?Kupujesz?Kupujesz?Kupujesz?Kupujesz?Kupujesz?Kupujesz?Kupujesz?Kupujesz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No El tak się składa, że napaliłem się przez Ciebie na ten gatunek.

Choć 150 była do kupienia od Jesiona ale 120 będzie dla mnie odpowiedniejsza.

Ale dalej ni mam linku a przed urlopem chcę znaleźć to cacko gdzieś.

Będę w 3 mieście przez 2 tygodnie w lipcu, to moze sie spotkamy jak nie wyjedziesz (wypłyniesz) do ciepłych krajów.

Przepraszam Janusz. Dzięki za link nie doczytałem.

 

Ach jooooo...

Under Construction

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne praktyki zaczynają się u nas za półtora tygodnia. Jestem, co prawda, w rezerwowym składzie (I rezerwa), ale ekipa podstawowa nie "kombinuje" i tym razem zostaję w kraju.

Adaś, wiem, że to trywialne, ale spróbuj (pewnie raz jeszcze) powalczyć z wyszukiwarkami na wp.pl, onet.pl i takich tam. Olej google i inne "profesjonały". Jak wklepywałem różne kombinacje ze słowami "synta", "skywatcher", "sky-watcher", to wyskoczyło mi ok. 10 adresów sklepów w Europie, w tym czeskie, szwedzkie i węgierskie. Z uwagi na wygodne połączenia promowe (ze Świnoujścia i Gdyni) do takiej Szwecji nie jest dalej jak do południowych sąsiadów. Gorzej chyba z cenami. Ale za to Węgrzy pewnie nie zdzierają z ludzi skóry, tyle że na ich www zrozumiałam tylko te słowa, które pokrywają się z doskonale mi znanymi tytułami piosenek węgierskiej Omegi. A Omega o teleskopach raczej nie śpiewała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.