Skocz do zawartości

[ Giełda / Astrofoto ] Canon EF 300 mm f/4L USM


mago83

Rekomendowane odpowiedzi

Canon EF 300 mm f/4L USM


Sprzedam używany obiektyw Canona z ogniskową 300 mm i stałym światłem  F4.

Stan wizualny i szkła obiektywu oceniam na 3+ . Na soczewkach drobne mikroryski, pyłki  i jakaś plamka widoczna na zdjęciu. Bez wpływu na robione zdjęcia.

W takim stanie kupiłem go od tutejszego znanego forumowicza w czerwcu 2016 roku lecz z uszkodzonym mechanizmem USM.

Zaraz po zakupie odwiedził serwis w celu sprawdzenia napędu USM i od tamtej pory działa bez zarzutu, szkła nie były ruszane.

Można wykonywać zdjęcia dzienne z autofocusem który celnie strzela. Daje piękne rozmycie i wspaniałe kolory na zdjęciach jak na canonowskie szkło przystaje.

Obiektyw głównie wykorzystywany do nocnych zdjęć, kilka dziennych plenerów też zaliczył.

Dla ciekawskich można obejrzeć zdjęcia w moim profilu które były zawarte w moich tematach od momentu zakupu.

Motyw sprzedaży wiąże się ze zmianą optyki na apo65F.

Ostatnie zdjęcie przedstawia stan wizualny obiektywu sprzed półtora roku  od osoby od której kupiłem. Dziś wygląda identycznie.

Cena jaka mnie interesuje to 1550 złotych.

 


  • Oferent
    mago83
  • Date
    04.01.2018
  • Cena
    1.550,00 zł
  • Kategoria

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.