Skocz do zawartości

Antares


JACEK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wymienie lub sprzedam dobrej klasy reflektor marki Astrokrak Newton 230/1500Antares.

Stan b.dobry,szukacz 50mm z wymiennymi okularami/np.25mm plossl/,kupę okularow plossli,ortho. 1,25 cal. jaki i 26mm odwrocony Kellner + 2 calowa soczewka barllow/Soligor/,zlaczki do aparatow foto. wentylatory do szybkiego chlodzenia,filtry,szukacze ,ksiazki itp. astro-pierdoly.

Powodem wymiany na inny sprzet jest fakt ,ze teren w którym obecnie mieszkam zostal ostro"zaśmiecony" przez pobliskie latarnie ,ktore rosna jak grzyby po deszczu.

Newton /Antares/ jest w b.dobrej kondycji,uzywalem go czesto bo to dobry sprzet- ma 2 lata/nie bede pisal "pierdol" typu -uzywany parokroktnie ,stal w szafie.../

Wymienie go na sprzet typowo planetarny o swiatlosile 1:20 - 1:10,moze byc soczewka achromat ale nie mniejsza niz 120 mm,lub inne.

na zbyciu mam rowniez Tala 100r z mont. mikroruchami,Zeiss-a 10x50 i takiem tam szkielka,wszystko moge wymienic lub sprzedac.

UWAGA:

Istnieje mozliwosc przetestowania sprzetów przed zakupem/pochodze z okolic Wa-wy/jestem otwarty na wszelkie sensowne propozycje.

W krotce wysle zdjecia wymienionych sprzetow.

 

kontakt jedynie telefonicznie:

0600272822

lub

22/798-92-15 po 19:00.

pozdr

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego!!

Ortoskopa nikt Ci nie sprzeda za cena ,ktora sobie wyimaginowales :lol:

skoro mam klienta, ktory chce kupic caly sprzet za pieniadze ,ktore mnie interesuja to trudno bym tobie oddawal ortoskopa za pol darmo ...

jesli szukasz taniego okularu to kup sobie uzywanego plossl-a za 30,-zl

pozdr

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest oczywiste że ORTO jest w zestawie. Dziwię się że inaczej Koledzy to odczytują. Dopiero gdyby sprzedaż kompletnego zestawu się nie powiodła - można liczyć na ofertę poszczególnych składników mienia ruchomego!

:salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc szczerze mówiąc, każdy widzi że w zestawie za 1500 pln sa dwa Plossle, a nie całe wyposarzenie jakie wymieniłeś na samej górze.

 

Nic sobie nie wyimaginowałem z tą ceną. Proponowałem 220 zł, a nie 30 :!:

 

Jeśli masz już klienta na ten zestaw to skasuj to co jest już nieaktualne w tej ofercie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Drogi kolego robisz maly blad, dzwoniles do mnie gdy nie bylo jeszcze ogloszenia sprzedam tylko wymienie..., 220- ,zl- za okular to dajesz teraz :razz: ,to i dobrze tylko zamiesc to w innej rubryce.

Ogloszenie zostanie usuniete gdy sprzedam teleskop z cala gamma okularow a nie gdy sie to bedzie tobie podobalo, Cygnus masz u mnie piwo za interpretacje,widze ,ze na ciebie nieprzespane noce z powodu obserwcji wplynaly najmniej dotkliwie.

Widze tez ,ze jest duze zainteresowanie okularami ortho. zamierzam sprowadzic troche tego sprzetu,ale mysle ze Mnoncentryczny okular TMB lub Zeiss Abbe czy Pentax, nie beda w polsce szly jak cieple buleczki, ale co myslicie o okularze kasai:

ttp://www.apm-telescopes.de/englisch/index.htm

podobno jest rewlacyjny, a cena jego po uwczesnych testach bedzie b.zblizona do cen u Markusa L.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.