Skocz do zawartości

LUDZIEEE !! Mam NEOSTRADE !!


Rekomendowane odpowiedzi

w starym mieszkaniu mieliśmy sieć blokową z supernetu (wiatraczna, warszawa)

łącze chodziło jako tako dopóki... dopóki do naszego bloku nie podłączyli następnych... chociaz w umowie było wyraźnie że mamy łacze na blok i juz! Stało sie to bardzo uciązliwe i wkurzające. Mielismy podłączone 4 komputery i tylko co chwila słyszałem krzyk kolegi k... nie lagować!!! Od grudnia mieszkam na mokotowie. Jest tu AsterCity wiec przez niego chcieliśmy podłaczyc net. Najpierw ponad tydzien dzwonienia zeby przyłączyli blok do internetu, jak nam mówili. potem ponad tydzień umaiwania sie zeby ktos od nich przyszedł i nam podłączył. Gdy w końcu przyszli monterzy stwierdzili że oni nie wiedzą czu tu mozna podłączyc interent bo "nie znaja sie na szafkach". Dzwonia do centrali po czym mówia nam ze tu nie da sie podłączyc internetu. Gdy zadzwonilismy dowiedziec sie czemu nie chca nam internetu podłaczyc miła pani ze słuchawki, która wczesniej załatwiała podłączenie bloku i wysłała monterów, stwierdziła że nasz blok nie jest przeiwdziany wogóle do podłączenia internetu. pieknie prawda... Miesiąc z głowy. WIec zdecysowalismy się na neostradę. 10 minutowa wizyta w telepunkcie - za 2 dni przyszedł sms - znów wizyta w telepunkcie i tego samego dnia mieliśmy internet. 3 dni!!! A poza tym nie narzekam na infolinie, bo załatwiłem co poterzebowałem i to o 4 rano :) Niestety tylko pomylili sie i zadzwonili ze neostrada nie moze isc w parze z abonamentem za 28zł i musimy placic za 40 zł.

ale najlepsze na koniec... 2 tygodnie temu rozmawiam z sąsiadem z 2 pietra a ten mi mówi że od ponad roku ma internet z AsterCity :/ tylko pogratulować tej firmie kompetencji pracowników....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.