Skocz do zawartości

Newton GSO 12" na Dobsonie


grztus

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam teleskop GSO 12" na montażu Dobsona.

 

Ponieważ cały zestaw jest mocno rozbudowany, zaś ja jestem elastyczny co do końcowego zestawu dla nabywcy, poniżej wymienię kilka opcji - ale konfiguracja może być dowolna:

ogólnie do sprzedania jest teleskop, dwa montaże dobsona, "taczki", folia mylarowa, odrośnik, okular super view 30mm, koszyczek na baterie.

 

1. Zestaw sklepowy, tj. teleskop, montaż (sklepowy, nie ma go na zdjęciach, bez "taczek" i uchwytów), lunetka celownicza, koszyk na baterie do wiatraka, okular 30mm 2", (okular planetarny gdzieś mi się zapodział razem z przejściówką 2" na 1.25", mogę ich nie odnaleźć, więc przyjmuję, że ich nie ma; w zamian za to daję ręcznie wykonany odrośnik) - cena 2300 PLN

Zestaw 1 ale z podmienionym montażem Dobsona na ten widoczny na zdjęciach (z uchwytami pod "taczki" i samymi taczkami): 2600 PLN

Folia mylarowa do wyżej wymienionych zestawów: +150 PLN

 

Stan bardzo dobry, lustra nie są porysowane, na głównym jakieś nieduże pyłki się osadziły, mogę umyć przed sprzedażą - myte tylko wodą demineralizowaną, zatem nie ma żadnych zacieków i przebarwień.

 

Zdjęcia:

https://drive.google.com/drive/folders/13-NyqzH6dbwk3XSTJchcTzr2V88GwdjS?usp=sharing

 

Uprzedzając pytania: na lunetce celowniczej widać taśmę samoprzylepną - służy ona tylko jako mocowanie odrośnika (wykonany z czarnej folii welurowej), sam celownik jest sprawny i nie rozleci się po odklejeniu taśmy.

Odbiór osobisty w Radomiu +- 100 km mojego dojazdu.

 

Telefon do kontaktu: 88 77 81 081

 

Po sprzedaży teleskopu będę się też wyzbywał TeleVue Powermate x2 2" oraz TeleVue Paracorr Type II 2". Do obu mam złączki fotograficzne.IMG_20200811_093543_4.jpg.e06dcbe3676426f03640de975476fce1.jpg

 

Edytowane przez grztus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.