Skocz do zawartości

Leżak odchylany "Gravity" do obserwacji lornetkowych


Piotr K.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam leżak odchylany "Gravity", taki jak ten:

 

Leżak rozkładany "Gravity"

 

Mój to starsza wersja, dlatego różni się w drobnych szczegółach, ale zasada działania jest taka sama - można się odchylić niemal do leżenia poziomego, co w połączeniu z odpowiednim żurawiem i lornetką daje bardzo komfortowe obserwacje np. Drogi Mlecznej w zenicie. Oczywiście da się też bez problemu obserwować obiekty bliżej horyzontu. Na nogi założyłem ochraniacze z rur piankowych do izolacji rur, żeby nie zdrapywać farby kamieniami na podłożu. Składa się całkiem na płasko, więc bez problemu zmieści się na dno bagażnika.

 

Leżak ma już parę lat, korzystałem z niego przez ok. dwa sezony, więc nosi ślady używania - ma trochę zadrapań, a plastikowe obejmy rurek tu i ówdzie trochę się rozłażą (widać na zdjęciach). Mimo to spokojnie posłuży jeszcze przez parę sezonów, no chyba że siądzie na niego ktoś ważący 150 kg, to wtedy trochę krócej ;)

 

Cena - 50 PLN plus koszt wysyłki kurierem 20 PLN.

fotel-01_IMG_4804.JPG

fotel-02_IMG_4805.JPG

fotel-03_IMG_4806.JPG

fotel-04_IMG_4807.JPG

fotel-05_IMG_4808.JPG

fotel-06_IMG_4809.JPG

fotel-07_IMG_4810.JPG

fotel-08_IMG_4811.JPG

fotel-09_IMG_4813.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.