Skocz do zawartości

[S] [PREMIUM] Filtr SVB Hα 7nm 2.0”


dobrychemik

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam znakomity egzemplarz filtra SVBony Ha 7nm 2.0". Stan idealny, widmo też. Oryginalne opakowanie jest.

 

Symulacja transmitancji [%] w zależności od światłosiły teleskopu (na podstawie pomiaru widma tego egzemplarza):

F/7.0 - 95.2

F/6.0 - 95.3

F/5.5 - 95.5

F/5.0 - 95.5

F/4.5 - 95.6

F/4.0 - 96.0

F/3.5 - 96.2

F/3.0 - 95.3

F/2.8 - 93.6

F/2.5 - 89.2

F/2.2 - 78.6

F/2.0 - 69.7

 

Cena: 650 zł. Odbiór osobisty w Krakowie lub Andrychowie albo ubezpieczona wysyłka do paczkomatu InPost 15 zł.

 

image.png.da1ba33a33b92ea6aa346e2af7338b58.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off ... 

 

przypadkowo przeczytałem na stronie Supry Praha, że połączenie Fringe Killera od Baadera  z czerwonym filtrem  610 nm

również od Baadera  daje  H alfa filtr .  Transmisja na poziomie 95% , ale szerokość pasma 70 nm . Co to ludziska nie wymyślą !

 

Z.  :)

Edytowane przez zbignieww
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uwaga, cena 650 zł aktualna jeszcze tylko dzisiaj. Właśnie się zorientowałem, że taki dumping ;) jest niewłaściwy i jutro cena wzrośnie. Co więcej, zbyt niska cena może błędnie sugerować, że z filtrem jest coś nie tak.

Edytowane przez dobrychemik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Ład, nowe ceny: 700 zł za świetny filtr. Sorki, ale zbieram na naprawdę duży (i ciężki) zakup.

Jest to moja ostatnia na zbyciu sztuka Ha 7nm 2.0". Więcej nie mam i mieć nie będę.

Edytowane przez dobrychemik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

700 zł i znakomity filtr będzie Twój. Taniej niż na Aliexpress. Jakościowo jest to dokładnie to samo co Optolong. Różnica polega na mniej ozdobnym tekturowym pudełku i innym logo na oprawce.

Egzemplarz premium, świetnie współpracujący z szerokim zakresem światłosił. Naprawdę polecam.

Do końca tygodnia daję ubezpieczoną wysyłkę gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.