Skocz do zawartości

Praktica MTL3+obiektyw


MateuszZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam aparat Praktica MTL3 w dobrym stanie technicznym ze standardowym obiektywem i futerałem.

Aparat odbył specjalistyczny serwis regulacyjny.

 

Dorzucę wężyk spustowy z blokadą gratis :lol:

 

kontakt:

 

e-mail: nuzajac@wp.pl

GG: 1383175

Edytowane przez MateuszZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przepraszam, ze pisze post, jako osoba "niezainteresowana oferta", ale jako posiadacz Prakticy (nawet dwoch :Boink: - i nie mam zamiaru ich sprzedawac) - chcialbym naklonic poczatkujacych do zakupu wlasnie takiego aparatu. Bedzie to 100x lepsza inwestycja, od nowego Zenita wraz z oryginalna gwarancja i faktura zakupu.... Sadze, ze przy tej cenie - jest to dobra oferta i warto zaczac przygode z astrofotografia wlasnie od tego typu modelu...

Edytowane przez r.ziomber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też popieram. Niedawno podobny na ALLEGRO kupiłem i... po trzech zdjęciach musiałęm nieść do serwisu, bo migawka się zablokowała na amen. Okazał się mocno wyeksploatowany a roletki miał jakimś OLEJEM Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA konserwowane.

Tak więc fakt że jest PO SERWISIE przemawia ZA ZAKUPEM!

Byłoby jednak na miejscu podać JAKI jest ten standardowy obiektyw! Były różne, różniste od Domiplana 28/50, przez TESSAR 2.8/50 aż do PANCOLARA 1.8/50 a nawet (podobno) 1.4/50. Na ALLEGRO niektórzy sprzedają body z obiektywem od... ZENITA.

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.