Skocz do zawartości

EQ3-2 z pilotem.


DexterX

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam kontroler Synscan Goto do montaży EQ3-2. Sprzedaję samo urządzenie z pilotem, bez statywu i głowicy. Wystarczy założyć na montaż eq 3-2 żeby zrobić upgrade goto. Cena 800 pln.

20211222_204634.jpg

20211222_203013.jpg

Edytowane przez DexterX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze dodam, że może niebyt jasno to napisałem, ale przez kontroler GOTO Synscan rozumiem całe urządzenie - czyli pilot, samo pudełko kontrolera, napędy osi wraz z zębatkami zakładanymi na końcówki ślimaków. 

Jeden z przewodów połączeniowych ma otartą (mniej więcej w połowie) izolację zewnętrzną, zabezpieczone prowizorycznie taśmą izolacyjną - widać po powiększeniu na drugim zdjęciu. Bez wpływu na działanie.

 

Jeśli chodzi o statyw - skrócony jest o 10 może 15 cm - jest bardziej wygodny w przenoszeniu (zajmuje mniej miejsca) a funkcjonalność bardzo na tym nie ucierpiała. 

Za 1450 PLN mogę sprzedać kompletny zestaw - głowica z napędami, pilotem, lunetką biegunową (chyba uciekła mi gdzieś zaślepka górnego otworu lunetki) i statywem. Dołożę jedną przeciwwagę (standardową chyba 3 kg).

Edytowane przez DexterX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobra, ten temat do zamknięcia. Napęd z tego statywu został sprzedany (sam statyw został).

 

Mam jeszcze jedną podobną głowicę - Celestron Omni XLT(100% klon EQ3-2) z identycznym napędem od SKYWATCHER. Też idzie na sprzedaż. W weekend wystawię nową ofertę, żeby już więcej nie mieszać w tym wątku i żeby nie przekładać bez sensu napędu do tej głowicy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.