Skocz do zawartości

GSO SV 42 mm


stratoglider

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż używany okular: GSO SuperView 42 mm WIDE FIELD FULLY MULTI-COATED Taiwan,

cena: 114 złotych.

 

Optycznie jest OK. Wygląda na bardzo czysty, jednak pod światło widać jakieś pyłki i ślady na brzegu soczewek po czyszczeniach. Ale nie ma żadnych trwałych uszkodzeń. Góra obudowy bardzo ładna, ale srebrna stopka ma już śłady od mocowania w wyciągu okularowym. Gumowa muszla oczna i gumka boczna do trzymania - w przyjemnym,świetnym stanie.

 

Brak zaślepek. Jest tylko oryginalne białe kartonowe pudełeczko. Oczywiście do transportu będą tymczasowe zaślepki, woreczek i wypełnienie folią bombelkową.

 

Z uwagi na średnią czystość, brak zaślepek, a także kiepskie wyniki w teście duszków i teście pola widzenia - cena poniżej połowy ceny sklepowej :original:

 

 

01.JPG

02.JPG

03.JPG

04.JPG

Edytowane przez stratoglider
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! 

 

Jestem zainteresowany.  Ile on waży i jakie jest ER ?  Jaka średnica soczewki ocznej ? - to możesz zmierzyć Niezależnie postaram się to  wygooglić.

 

Zbyszek W.

 

Wygoogliłem na TPL . Sorry, ER zbyt dla mnie duże,  30 mm - kupno odpada.

Rajcował by mnie Panaview  38 mm  - coś w tym rodzaju

https://www.astroshop.eu/eyepieces/skywatcher-eyepiece-panaview-38mm-2-/p,33194

Edytowane przez zbignieww
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.