Skocz do zawartości
  • 0

Problem z kontem na forum Cloudy Nights


Midnight9999

Pytanie

Hej,

 mam problem z kontem na forum Cloudy Nights i nie mam pomysłu jak ten problem rozwiązać

 

Sprawa wygląda następująco.

 

-Kilka miesięcy temu założyłem konto na Cloudy Nigts na mojego głównego maila z loginem "Midnight9999" który mam na wszystkich astro forach.

-Nie dostałem maila potwierdzającego założenie konta

- Od razu po założeniu konta chyba dostałem bana. Niezależnie w co kliknę mam "Sorry, you don't have permission for that!". Przypuszczam, że tego bana dostałem bo miałem włączony VPN.

-Konto jest niezweryfikowane, nie potrafię poprawnie kliknąć by ponownie wysłało mail potwierdzający bo "Sorry, you don't have permission for that!".

-Nie potrafię skontaktować się z administratorami przez forum bo zablokowane.

- Będąc zalogowanym na to konto nie mogę kliknąć w nic, przeglądać forum, nawet się z tego konta nie mogę wylogować przez stronę forum. By się wylogować muszę skasować historię tej strony w przeglądarce.

-1 lutego napisałem wiadomość na ich profilu FB z opisem sytuacji. Otrzymałem odpowiedź, że mam napisać maila, podali mi mail kontaktowy.

-Tego samego dnia (1 lutego 2022) wysłałem na podany adres maila z opisem sytuacji, nie otrzymałem odpowiedzi do teraz

- Napisałem znów do nich na FB opisując sytuację, wyświetlili, minęła już ponad doba od czasu jak wyświetlili, nie odpowiedzieli.

 

Czy ktoś wie co mógłbym w tej sytuacji zrobić?  Czy ktoś ma może jakiś kontakt do adminów tej strony? Nie będę ukrywał, że zależy mi by mieć tam konto, uczestniczyć w dyskusjach.

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
1 minutę temu, Setaarius napisał:

Mogę spróbować napisać post tutaj https://www.cloudynights.com/forum/119-cloudy-nights-feedback/ jeżeli chcesz?

Dzięki Seba, byłbym bardzo zobowiązany. Tego tematu, ani odpowiedzi w nim jako niezalogowany nie potrafię wyświetlić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeszcze raz dziękuje za pomoc.
Tutaj wiadomość:
 

A few months ago I made an account on the Cloudy Nights Forum. When I created this account, I did not receive a confirmation email. I don't know why, but right after creating the account, it was blocked. Regardless of what I click, I can see the message " Sorry, you don't have permission for that!".

I wrote about it in private on the CN FB profile. They have sent email for contact: forums@cloudynights.com.

On February 1, 2022, I sent a message there with a description of the situation, but until now I have not received a reply. Could I ask for help in resolving this situation? My login is "Midnight9999". 

Thank you in advance for help

Adam


Edit: Dodałem jeszcze formę grzecznościową.

Edytowane przez Midnight9999
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.