Skocz do zawartości

[S] Canon 6d mod, 22k przebiegu


Qbszon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej, stary ale dalej dzik. APT pokazuje 21653 kliknięć, to jeszcze sporo życia przed nim. W moich łapach od 2019 roku. Można nim zrobić zdjęcia wielokrotnie lepsze od tych które sam popełniłem, więc się nie sugerować ;] Jakieś ślady używania są, ale bez przesady, na wyświetlaczu dalej przyklejona folia ochronna. W zestawie oczywiście oryginalna bateria, ładowarka UK z przejściówką (bangla), wężyk spustowy made in china (też bangla ale nie używałem), jakaś karta 4gb żeby nie był pusty slot, mogę też dorzucić torbę hamy jak ktoś chce. Odbiór osobisty w Krakowie, mogę kawałek dojechać (do dogadania), mogę też wysłać po przedpłacie jakimś inpostem, ale polecam jednak się spotkać

 

2200zł ?

 

c5.jpg

c1.jpg

c2.jpg

c3.jpg

c4.jpg

fot1.jpg

fot2.jpg

Edytowane przez Qbszon
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość istotna informacja - i wiem że teraz sobie strzelę w stope, ale na ogół staram się w życiu nie być szmatą. Szukałem konwersacji z Michałem w sprawie przerabiania tego aparatu i napisał mi te 3 lata temu takie coś mniej więcej - soft pokazuje przebieg aparatu faktycznie niski, ale jak go zaczął wybebeszać to w środku wydaje się bardziej zmęczony niż wskazuje na to soft. Także jest szansa że uczciwy poprzedni sprzedawca coś pogrzebał i się nie pochwalił. W konwersacji było też że te puchy robią po 200-250k przebiegu i żebym się nie martwił. no i się nie martwiłem, wysłałem z przebiegiem 19762, ile zrobiłem przez trzy lata można sobie policzyć. 

 

to może za 2000zł, a później będziemy myśleć

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.