Skocz do zawartości

Canon 1100D AstroMOD


Tadeopulous

Rekomendowane odpowiedzi

szuka nowego właściciela - Canon 1100D - zmodowany pod astro - przebieg jak podaje Magic Lantern powyżej 43tys

wgrany Magic Lantern więc nie potrzebne wężyki, interwałometry - generalnie "pierdyliard" dodatkowych funkcji 

w zestawie - pudełeczko a jakże prawie nowe :)
wszystkie dekielki, pasek i kabelek USB 

"dwa" baterie z ładowarką ale ALE w zestawie jest "durna" bateria z wylotem na USB - masz power bank ? nigdy nie zabraknie ci prądu ( ja używałem Hamy na wylocie 3A i wszystko grało pięknie parę nocy z rzędu - POWER BANK NIE JEST W ZESTAWIE - teraz lata ze mną i Sony A6000 :D )

co jeszcze ?? - obiektyw kitowy 18-55 wersja III ale ALE do tego MAMY FILTR IR :D
wgrane klatki kalibracyjne - custom White Balance - nie będzie problemu robić zwykłe dzienne foty - jak ja na Islandii - załączam dzienną i nocną fotkę

a także z wypadu sesji w podczerwieni IR 

zresztą zobaczcie sami - nic nie stoi na przeszkodzie - aparat w łapę i focić - zwykłe czy też astro czy też IR foto :)

żeby nie było że zdjęcia znikną :D w zestawie SD 32GB 
 

cena ? 900 plnów

 

 

canon1.jpg

canon2.jpg

canon3.jpg

canon4.jpg

canonf1.jpg

canonf2.jpg

canonf3.jpg

canonf4a.jpg

canonf5.jpg

 

canonf6.jpg

Edytowane przez Tadeopulous
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.