Skocz do zawartości

Zakup Toucama 740


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos zna jakis sprawdzony sklep inernetowy, w ktorym mozna kupic Toucama 740 ?

Bo wiecie, troche to dziwne ale w ostatnim czasie nie ma kamer philipsa w sprzedazy w sklepach komputerowych, ba nawet u importerow nie ma.

Niby Kapitalizm a to taki drobny problem.

Czy moze jest jakas inna przyczyna braku towaru, moze cos ktos wie, ukryta wada, moze SARS w kamerach sie chowa !

Jedynie co udalo mi sie zlokalizowac to ze internetowe sklepy jeszcze maja je na stanie, pytanie ktore sa pewne, zeby nie dostac ziemniaka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Ja kupilem ja z miesiac temu. Tez sie dziwilem ze trudno ja dostac, a mieszkam w Warszawie i musialem skorzystac ze sklepu internetowego.

Kupilem na sklep.komputronik.pl - chyba najtaniej bo to chyba głowny dostawca tych kamer na Polskę. Ja ja kupilem za 281 zl + 21 zł koszty dostawy. Niestety dostawa tylko przez Servisco dlatego drogo. Na www.umera.pl ta sama kamera kosztuje 360 zł. Przed chwila zajrzałem z ciekawosci na komputronik i zobaczyłem cene: 238 zł + dostawa. Więc znacznie potaniały.

 

Standardowo czas naświetlania max do 1/25 sek.Jak chcesz moge podeslac materiały jak przerobić na dlugie czasy naświetlania. Sam niedługo będę przerabiał.

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie "Servisco = drogo".

 

Sklep internetowy obniżył znacznie cenę a przesłanie Servisco wciąż kosztuje tyle samo. Kto tu nabija klienta w butelkę sztucznie zawyżając cenę? Pocztą miałbyś za 8 zł, ale po tygodniu a tu Kurier Ci do domu przyjeżdża następnego dnia za 2,5 razy więcej.

 

Dodam tylko, że w USA gdzie teleskopy są znacznie tańsze, usługi kurierskiej są co najmniej 3 razy droższe niż w PL.

 

Proszę nie odpowiadać na ten post :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, przywieźli, no teraz to bedzie, oczywiście nie obyło sie bez problemów, jakiś dziwny instalator, który nie chciał sie za bardzo uruchomić. 99% i stoi i stoi i potem zniknie i wcieło !!

Trzeba zas czekac jakieś 3 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kompletna porażka :'( :'( :'(

 

Odwołali mi zamówienie i powiedzieli, że niema i nie będzie :'( :'( :'(

 

PEPE moje gratulacje za farta rzutem na taśme i za taką cenę... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie żeś trafił pechowo, na początku mi też przyszedł mail że nie ma towara, ale zaraz zmienil sie status ze jeszcze jest i ze juz spakowali. Kamerka tak mi sie spodobała że aż żal ją psuć, hmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.