Skocz do zawartości

ASI120MM-S Mono USB3.0 pod ASIair


poldip

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż kamerka mono asi120mm-s. Kupiłem ją ze dwa miesiące temu na sąsiednim forum. Powodem sprzedaży jest to że nieco niespodziewanie wszedłem w posiadanie asi178mm.

Kamera jest stosunkowo mało używana. Poprzedni właściciel kupił ją w kwietniu 2022, zatem ma jeszcze około 1.5 roku gwarancji (jest papier). Technicznie kamerka bez zarzutu, 100% sprawna. Nie zauważyłem nic niepokojącego w jej działaniu.

Wizualnie kamerka posiada odstępstwo od stanu idealnego. Jest lekko jaśniejsza (jakby wypłowiała) z jednej strony. Taką już kupiłem. Oczywiście w nocy tego nie widać, co więcej wydaje mi się że dzięki temu jest ona nieco szybsza ?

Kamerkę miałem wkręconą do guider 30F4 co widać na fotce poniżej. Osobiście polecam taki sposób zamontowania. Jest pewniejszy niż wsuwanie jak asi mini.

Uprzedzając pytania. Tak, ta kamerka jak najbardziej współpracuje z ASIAIR.

W komplecie kamerka, obiektyw szerokokątny, nosek 1,25'', zaślepki, kabelek ST4, kabelek usb, pudełko, gwarancja.

Cena 695zł + kw paczkomatem lub odbiór osobisty Warszawa.

W tej chwili mam tylko jedno zdjęcie jak niżej. W wolnej chwili postaram się zrobić i dać więcej fotek.

 

 

IMG_3103.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.