Skocz do zawartości

CEM25P


yui1

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ! 

Na sprzedaż wędruje  iOptrona CEM25P. Montaż kupiłem w czerwcu 2019. Pomysł był taki, żeby zamienić ciężkiego HEQ5 na coś lżejszego balkonowego. Niestety, moim zdaniem, montaż nie poradził sobie z balkonem w bloku z wielkiej płyty i bliskim sąsiedztwem linii kolejowej. Na wyjeździe na stabilny grunt był zaledwie dwa razy i wtedy prowadził z dokładnością ok 0.8'' - 1.5''. Dla lepszego ułożenia kabli zdemontowałem lunetkę biegunową. I tak mont ustawiałem softowo przez PAT, później także przez N.I.N.A.

Z defektów, jedna z śrubek mocujących silnik krokowy ukręciłem podczas napinania paska, nagwintowałem o 0.5 rozmiaru większą i nieco poszerzyłem otwór w mocowaniu. Obecnie napięcie paska nie stanowi problemu. 
Obecnie CEM leży nie używany od minionego wczesnego lata. Myślę, że będzie wymagał małej regulacji, w tym czy gniazdo ślimaka się nie buja.
Oczywiście sprzedaje wszystko: głowica, statyw, pilot, oryginalny zasilacz, lunetka biegunowa, pręt przeciwwagi i przeciwwaga.  Do kompletu dokładam podwyższenie statywu które sprzedaje w komplecie.


Za całość.. 3600zł + ew. kurier wysyłka.

 

Pozdrawiam 
Tom
 

 

 1675515907362.thumb.jpg.7e8405234ba08e0d4d1008d98072e17b.jpg

 

1675515907380.thumb.jpg.f0c25817e8755dafde38c81998ce2e53.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.