Skocz do zawartości

Statyw geodezyjny drewniany


Gość polaris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pewnie chodzi o T(ani) S(tatyw) T(eodolitowy) :D

 

Pozdrawiam

 

Hehe, nie wiem kiedy wymyslono nazwe TST, ale wiekiem na pewno statyw ja bije na glowe i byl wyprodukowany jako NST - Normalny Statyw Teodolitowy :D

 

Pozdrawiam

Edytowane przez polaris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak statyw z tamtej akcji, mam identyczny.

Istotne jest - czy "kamienie" łożyskujące nogi nie są uszkodzone. W przypadku ROZKRUSZENIA (co się zdarza przy niefachowym demontażu i montażu) jest spory kłopot, w przypadku jeśli półpierścienie tylko popękały na "ćwierćpierścienie" - stanowi to tylko pewne utrudnienie po rozkręceniu przy ponownym montażu.

 

Pozdrawiam - Milek :Salut:

 

P.S.

Obawiam się, że znowu narażam się Yeti.

Warto jednek ostrzec, by nabywca przez włąsną nieostrożność sam nie uszkodził sprzętu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak statyw z tamtej akcji, mam identyczny.

Istotne jest - czy "kamienie" łożyskujące nogi nie są uszkodzone. W przypadku ROZKRUSZENIA (co się zdarza przy niefachowym demontażu i montażu) jest spory kłopot, w przypadku jeśli półpierścienie tylko popękały na "ćwierćpierścienie" - stanowi to tylko pewne utrudnienie po rozkręceniu przy ponownym montażu.

 

Cygnus, co straszysz gawiedz?

Statyw jest sprawny, nigdy nie byl demontowany.

 

Cena: 200 PLN

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cygnus, co straszysz gawiedz?

Statyw jest sprawny, nigdy nie byl demontowany.

Cena: 200 PLN

 

Statyw jest WPORZO.

 

Nazywasz "gawiedzią" potencjalnych nabywców? :Boink::Boink::Boink:

 

Nie straszę tylko przestrzegam, żeby sami nie popsuli, było o tym w wątku TST na siostrzanym forum.

Niektórzy popsuli statyw w trakcie "renowacji".

Zadziwia mnie że niektórzy nabywcy zdzierali solidną farbę "do kości", żeby potem malować byle chmyzem w sprayu, przy okazji rozwalając kamienie osi obrotu nóżek.

 

Powodzenia - Miłek :Beer:

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.