Skocz do zawartości

Obiektywy foto, montaże


Robert Bodzoń

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna wyprzedaż :)

 

Sprzedam:

 

1) Obiektyw Sonnar 4/300 (gwint M 42x1) - stan bardzo dobry - cena 620 zł

2) Obiektyw Sonnar 2,8/200 (gwint M 42x1) - stan bardzo dobry - cena 540 zł

 

3) Montaż od Tala 100 RSM z prowadzeniem elektrycznym na kolumnie - stan bardzo dobry - cena 490 zł

 

4) Montaż Soligora z prowadzeniem elektrycznym i systemem GO TO na aluminiowym trójnogu. Stan montażu - dobry (?). Stan trójnogu - uszkodzony (zaciski nóg), mocno sfatygowany.

Cena minimalna - 300 zł. Czekam na propozycje.

Ponieważ jest to montaż, który wygrałem w konkursie, który odbywał się trzy miesiące temu na A-F i jest mi w pewien sposób nieswojo, że w ten sposób pozbywam się nagrody, informuję, że zdobyte za jego sprzedaż środki przeznaczę na nagrody w konkursie Liga Astronomiczna (II i III edycja).

 

Wolałbym, aby montaże zostały odebrane osobiście, ale nie jest to warunek. W przypadku odbioru osobistego istnieje bowiem możliwość dokładnego obejrzenia montaży na miejscu. W przypadku wysyłki nabywca decyduje się na zakup "w ciemno".

Niestety w przeciwieństwie do instrumentów optycznych, które sprzedawałem w tym roku i których jakość i możliwości mogłem w przybliżeniu ocenić, nie jestem w stanie opisać funkcjonowania w/w montaży, gdyż ich nie użytkowałem i między innymi dlatego je sprzedaję. Zamierzałem wrócić do astrofoto, ale póki co odłożyłem te plany, pozostając przy obserwacjach wizualnych i w tym kierunku będę na razie kierował swoje zainteresowania.

 

W przypadku pozycji 1-3 decyduje kolejność zgłoszeń, z tym że pierwszeństwo w przypadku pozycji 3 będzie miała osoba decydująca się na odbiór osobisty montażu.

 

W przypadku pozycji 4 czekam na oferty (na PW) z zadeklarowaną kwotą. Tu jednak także wpływ może mieć forma odbioru montażu (preferowana osobista).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym Cię Robercie prosić, o głębokie przemyślenie "oferty" nr 4.

żeby nie kopiować to: http://astro4u.net/yabbse/index.php?topic=6523.new#new

pozdrowienia

 

Wiem, że wyszło nie tak, jak miało. Autentycznie chciałem wykorzystać ten montaż do własnych potrzeb (astrofotografii). Ale okazało się, że jego obsługa mnie przerosła. Dlatego postanowiłem go sprzedać. A że była to nagroda, sam miałem dylemat, który rozwiązałem, tak a nie inaczej. Nie chcę mieszać w to Piotra. I tak już powstało zamieszanie.

 

Dlatego zgodnie z tym co napisałem nie wykorzystam tak otrzymanych pieniędzy na własne potrzeby, a na nagrody.

 

Zresztą decyzję o sprzedaży własnej nagrody nie podjąłem pierwszy. Uczyniły to już co najmniej dwie inne osoby. Sam jestem posiadaczem jednej z oferowanych nagród, którą odkupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.