Skocz do zawartości

Mam córeczkę !!!!!!!!!! :D


Rekomendowane odpowiedzi

W gimnazjum na geografii dowiedziałem się, że każde małzeństwo powinno mieć dwoje dzieci aby nie zmniejszac ilosci ludzi na swiecie :rolleyes:

Ale jeśli to będa same córy, to nic dobrego z tego nie będzie :D

 

Promil, prześliczną masz tą córeczkę! Pogratulować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wzystkich tatusiów polecam odpowiedni wniosek dla kandydatów na chłopaka  :D

 

Mój teść miał jedną córkę i moi rodzice mówili mi że jej nie dostanę, - teraz rozumiem dlaczego , bo sam też mam jedną córkę - nie licząc kilku facetów-czyli synów.

 

Mój teść był dla mnie niezwykle wyrozumiały-cza ja się na to zdobędę <_< ?

 

Kiedy zaczołem chodzić z moją żoną grałem w kapeli punckowej o ładnej nazwie Baader Meinhoff http://boulipun.webpark.pl/enc.htm#bader a nosiłem długie pióra po ramiona i chodziłem w glanach, skóra oczywiście obowiązkowa ( dla wtajemniczonych papa ) pieszczocha i wiele innych gadżetów. Zapomniałem tylko dodać że paliłem i lubiłem sobie piwko wypić :Beer: , więc teściowa jak teściowa ale teść to jest wyrozumiały :Salut:

 

Ps. Ponieważ śpiewałem teksty niecenzuralne to podpadłem tym z KC i w szole mnie oblali jeden rok i chcieli następny, musiałem zmienić szkołę i miejsce zamieszkania żeby mi spokój dali, działałem też w Solidarności , i tak zamieszkałem w Warszawce i mieszkam tu przelotnie od 20 z górą lat.

 

W mojej żonie jestem zakochany o pierwszego wejrzenia czyli od spotkania na pogrzebie jej dziadka a miała wtedy może z 8 wiosen :D i tak mi zostało do dziś.

 

Moja córa ma dopiero 9 lat a już się kręcą koło niej chłopaki - u nas to chyba rodzinne :D

Edytowane przez astrokosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Witajcie.Kilka dni temu moja dzidzia skonczyla 9 miesiecy :D Alez ten czas leci.

Chciałbym pokazac Wam jak na dzis wyglada moja Rami :banan:

P.S Jestem bardzo dumnym ojcem :szczerbaty:

 

śliczna dzidzia

:):):)

pozdrawiam zakochanego w Niej Tatusia!!

i niech się dobrze chowa!!

 

ja osobiście uważam, że Córka, to najlepsze, co facet może w życiu mieć ;)

 

Podpisano:

Córeczka Tatusia ;)

Edytowane przez alizar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu
Za 16 lat bedziesz miał inną minę :mr.green:

Potwierdzam niestety!

Moja córka ma 18 lat... ech, że to życie takie terminy na człowieka nakłada :D

Ale Promilowi jak najbardziej zasłużone gratulacje składam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.