Jump to content

Agatek

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  595
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

457 Good

About Agatek

 • Rank
  Astropolis.pl
 • Birthday 02/03/1989

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Gniezno

Recent Profile Visitors

7066 profile views
 1. Nie wiem czy padła już odpowiedź, to może powiem, że wiele osób poleca iPady. Ja używałam z iPhonem 5s, więc chodziło trochę wolno, bo jednak swoje lata ma, ale bez najmniejszych problemów.
 2. Ktoś tutaj trochę przesadził z grzałką...

  7CC7844C-2B69-4E07-AD64-22C3969C622B.png

  1. Show previous comments  10 more
  2. cwic

   cwic

   Trzeba uważać z grzałkami na mały prąd, szczególnie na 5V USB. Podejrzewam że ktoś nie był zadowolony z małej wydajności grzałki pod USB (bo niestety grzałki na usb nagrzewają sporo czasu) i podłączył pod 12V. Taka grzałka na 5V daje 4-5W, ale pod 12V to będzie już 25-30W.

  3. Piotrek L.

   Piotrek L.

   I dlatego korzystając z obiektywu najlepiej dawać grzałkę na osłonę przeciwsłoneczną, jak coś się stopi to co najwyżej trzeba będzie brzeszczotem zrobić miejsce na nową osłonę ;)

 3. Postawić najlepiej na środku, w końcu taki teleskop to ładna rzecz, trzeba wyeksponować Jak ma być kompaktowy to może taki maczek 127, czy jakiś mniejszy SCT. Do tego jakiś azymutalny montaż. Albo jak lubisz takie zabawki to może jakiś zestaw sct+montaż azymutalny z goto.
 4. Zapomniałam dodać swoich trzech groszy w tym wątku, ale zostałam wywołana do tablicy . A to nie moja zasługa że takie zdjęcia wychodzą, tylko fotografa. Ja dorzucam mój tytuł do zdjęcia "dlaczego ja?", bo jednak to nie mój zestaw, ale ten jest podobny i działa, a mój nie działa . Jeśli była to Sobota to z Warpalem, Krzysztofem, Bartolinim i Czterema mocnymi punktami G, skończyliśmy nocne posiedzenie śniadaniem po tym, jak wybraliśmy się na piękny wschód słońca nad zalew. Biorąc to pod uwagę jest szansa, że po prostu próbowałam zahamować w jakiś spobób ból głowy i prosiłam Tysona, że
 5. A tam nietypowe. Palcami nas nie wytykają i nie wąchają jak byśmy były z innej planety. No ale chyba nie ma co ukrywać, że facet to chętniej ładnej kobiecie o astronomii poopowiada, więc bycie kobietą to raczej na plus Ja może i przez to przechodziłam, ale tak dawno, że nie pamiętam, ale nie uciekłam także oznacza to, że chyba było spoko Zdjęcie z poprzedniego zlotu doskonale prezentuje zainteresowanie kobietami
 6. Ja mam nadzieję, że będzie żyleta, bo jak nie to moja wątroba tego z żalu nie wytrzyma...
 7. No właśnie, będzie, ale mało Po zlocie lepiej wziąć urlop
 8. Ale malowanie stopami czy tańce? I tak tańczymy w pojedynkę a nie w parach jak na weselach, bezpieczniej
 9. Położymy go na szali o zapłacę równowartośc w złocie. A tak serio teraz to ja już nie chce
 10. Też tak mam, ale czasami trzeba sprzedać, kupić coś innego, żeby sobie zmienić trochę widoki
 11. Mam tylko jedno zastrzeżenie... Pół roku szukałam tego teleskopu a u Ciebie od dwóch lat leży na parapecie P.S. Idę ściągnąć teleskop z parapetu.
 12. Ooo jaka młoda To dlatego nigdy nie będę miała synty 12", za duża. To był mój trzeci zlot w tym sezonie i już odnalazłam drogę do teleskopu, czyli jest progres.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.