Jump to content

Agatek

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  563
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

378 Good

About Agatek

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Gniezno

Recent Profile Visitors

5017 profile views
 1. Nie grałam co prawda w Tanew-Tanew, ale wydaję mi się, że boisko do Tanew-Tanew było po drugiej stronie ścieżki
 2. @gryf188, a boisko nie jest trochę wyżej? Tam chyba graliśmy w rugby. Trzeci kolor dla wyróżnienia nowych szczegółów.
 3. To dobry wybór. Do tego wodna przeciwwaga, jakiś podróżny statyw i można spokojnie lecieć samolotem Bo jak do CEM25 dołożysz przeciwwagę to i tak wychodzi jakieś 10kg, dla mnie to i tak dużo do noszenia, ale ty masz pewnie więcej siły
 4. Moim zdaniem CEM25 to już wyższa półka niż EQ5. Ludzie raczej porównują IOprona z HEQ5, który co prawda w wersji z fabryki jest podobno mniej dokładny, ale jeszcze więcej na nim można powiesić, ale jest też cięższy sam w sobie.
 5. Ale bliżej czego? Budynek nr 1 to zawsze był ten bliżej stołówki.
 6. Dopiero powoli dochodzę do siebie po zlocie Podziękowania dla organizatora, jak zawsze było super i kubki też super. Jakbym wiedziała, że jeszcze zostały, to bym sobie jeszcze dokupiła do kompletu Niestety @Adamo popełnił duży błąd i zamówił pogodę na zlot w kwietniu i zapomniał ją przełożyć na czerwiec. Mam nadzieję, że umie się uczyć na błędach. Mój sprzęt miał zebrać swoje pierwsze światło na zlocie i zrobił to, ale niestety tylko w postaci flatów. Dzięki @Maetrik za użyczenie flatownicy i całej reszcze za wspólnie "flatowanie" . Marcina rozpiera duma, że wygrał konkurs i czeka na pogodę, i na Księżyc, żeby wykorzystać swój sprzęt (taki trochę konflikt interesów, bo ja właśnie nie chce księżyca ). Jak ktoś będzie się chciał dowiedzieć czegoś o Księżycu to do niego . @Krzychoo226, dziękuję za pokazanie nam fajnej gry. @roberciu, @gryf188 dzięki za tworzenie drużyny hardkorów. Zdobyliśmy prawie podium! Dziękuję, że znieśliście moje pojękiwania przy ognisku i mnie nie wygwizdaliście, przynajmniej nie za dużo. P.S. Co do oglądania Wenus zamiast "Wenus" niestety to pewnie z racji wieku. Udało mi się odkopać zdjęcie które pokazuje, że kiedyś było inaczej. Startość nie radość Pozdrawiam i miejmy nadzieję do zobaczenia jesienią.
 7. Ja przewoziłam statyw od Heq5 w walizce, ale nawet po odkręceniu tych metalowych odlewów, ciężko było znaleźć wystarczająco dużą torbę. Walizki żadnej nie znalazłam, tylko torbę i przez to nie było to najbezpieczniejsze rozwiązanie. Na szczęście nie miałam problemów z rozkręceniem. Sam montaż już przewoziłam autobusem. W moim przypadku to była przeprowadzka, także nie było wyjścia. Zawsze można skrócić rurki, bo inaczej to nie da rady.
 8. Będzie miał ktoś może flatownicę z folii elektroluminestencyjnej na zlocie? Nie mam opanowanego robienia flatów to może ktoś mógł by mi zaprezentować co i jak, albo chociaż pożyczyć na chwilę? Nie zdążyłam sobie jeszcze zamówić takiej.
 9. I to jest jeden z powodów dla których nienawidze ludzi.
 10. @Darek_B, chcesz ten dovetail w 3d?
 11. Ja tam lubię seruszko, proszę mi dać jedno w tej chwili! A tak na poważnie to chyba właśnie lajki powstały po to, żeby ludzie nie musieli zaśmiecać wątku postami typu 'super fota', no i fajnie, że można w tak prosty sposób wyrazić uznanie dla czyjejś pracy. Jestem za kosmicznym lajkiem, będę dawać
 12. Mam podobne zdanie jak astrokarol, że tuba Maka jest zwarta i mobilna, ale do tego przydałby się jakiś porządny statyw i wtedy jest to już mało mobilne i dłużej trzeba składać cały zestaw. Takiego dobsona to się w sumie tylko wyciąga z bagażnika i jest, choć jeszcze pewnie przydałaby się kolimacja, co odpada w przypadku Maka. Ja będę i tak powtarzać w kółko, że najpierw powinno się jechać na zlot i wtedy wiele rzeczy się człowiekowi rozjaśni, wszyscy napewno chętnie zaprezentują swoje sprzęty. A najbliższy zlot już za 10 dni .
 13. To może i ja się pochwalę moim pierwszym astrowydrukiem. Tak zwany rozpierdzielnik (uwaga nazwa zastrzeżona ) żeby mieć dwie stopki do szukacza. Dopiero prototyp, ale że działa no to już następnego nie drukuje na razie. Napis tylko trochę nie wyszedł, bo za szybko drukowane.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.