Jump to content

Agatek

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  482
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

272 Good

About Agatek

 • Rank
  Astropolis.pl
 • Birthday 02/03/1989

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Gniezno

Recent Profile Visitors

3,278 profile views
 1. Ja też miałąm okazję korzystać z jednego z pierwszych Taurusów (jakieś 11 cali), gdzie na dole były mocowania na metalowe guziki a do góry na gumce. Nie zdarzyło się żeby spadło i nic nigdzie nie wchodziło. Może by był problem przy mocniejszym wietrze, ale to wtedy mi by się pewnie nie chciało siedzieć na dworze
 2. U mnie niestety zlot skończył się dodatkowym dniem urlopu z powodu choroby, ale oznacza to, że zlot był udany . Dziękuję za wspaniałe warsztaty astrofoto, przynajmniej człowiek wie w co ręce włożyć. Jak widać na załączonym obrazku nie tylko mi jest smutno, że zlot się skończył. U Vegi z gwiazdozbioru Pawia również występuje syndrom pozlotowy.
 3. Jakby nie było pogody w czwartek, czego oczywiście nikomu nie życzę :), to chętnie zorganizuję zabawę integracyjną pod wieczór. Zapraszam wszystkich! I nie, nie jest to astromafia .
 4. Hej! Szukam transportu z okolic Poznania dla siebie i mojego małego psa. Jedzie może ktoś z tej okolicy i ma jakieś wolne miejsce? Pozdrawiam
 5. Astromafia jest zawsze, tylko trzeba się zebrać, usiąść i grać! @lukskywalkerwysłałam Tobie PW odnośnie piesków i takie tam. Do zobaczenia za zlooociee!
 6. Już się pakuję, jeszcze tylko szybka drzemka i jadę do was!
 7. Piotr, ja Tobie będę wszystko nosić, weź sobie tylko wygodne krzesełko
 8. Montaż sprzedany. Dziękuję
 9. Na chwilę obecną montaż zarezerwowany.
 10. Zobacz ogłoszenie Heq5 SynScan Z wielkim bólem serca sprzedaję mój montaż Heq5. W weekend wystawie zdjęcia i ewentualny opis róznych zadrapań . Montaż działa bez zarzutu. Preferowany odbiór osobisty ze względu na wagę. Mieszkam z Gnieźnie i pracuję w Poznaniu. W tych okolicach mogę dostarczyć montaż osobiście. Pozdrawiam Agatek Oferent Agatek Date 15.03.2018 Cena 2.700,00 zł Kategoria Montaże i akcesoria  
 11. Świetny regulamin. Adamo dasz znać czy rozmawiałeś o tym z właścicielami? Z góry dzięki. Pozdrawiam.
 12. Hej! Zapisana! Ja również chciałabym poinformować, że będę w tym roku z psem, co prawda mój jest mniejszy niż pies Miszudy jako szczeniak. Ale jakby ktoś nie chciał być w domku z psem z jakiegokolwiek powodu to warto wiedzieć, że w domku nr 3 będzie piesełek kanapowy . Ponawiam pytanie czy psy są akceptowane (nocleg w domku) i czy nie jest pobierana jakaś dodatkowa opłata? Do zobaczenia!!
 13. Ty straciłeś głos? A co ja mam powiedzieć? Melduję powrót do domu i do zobaczenia na następnym zlocie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.