Skocz do zawartości

KUPIĘ WINDOWS 98


carlos

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię system operacyjny windows 98, rzecz jasna z licencją i rachunkiem/fakturą zakupu.

Czy wogóle ktoś wie, gdzie można kupić takie nowe, choć jakby przestarzałe systemy?

Dzięki

 

Co prawda nie wiem gdzie chcesz zainstalować tego windowsa ( dom czy praca ?) ale ja w wersje 98 bym się nie pakował. Nie orientuje się dokładnie, lecz jeśli nawet wychodzą jeszcze jakieś uaktualnienia do tego systemu to po premierze "Visty" Microsoft raczej zaniecha wspierania tego produktu (98). Zresztą Windowsa XP w wersji OEM można kupić za sto pare złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie wiem gdzie chcesz zainstalować tego windowsa ( dom czy praca ?) ale ja w wersje 98 bym się nie pakował. Nie orientuje się dokładnie, lecz jeśli nawet wychodzą jeszcze jakieś uaktualnienia do tego systemu to po premierze "Visty" Microsoft raczej zaniecha wspierania tego produktu (98). Zresztą Windowsa XP w wersji OEM można kupić za sto pare złotych.

 

Popieram !

Kupując windowsa 98 pchasz się w ślepą uliczkę (brak aktualizacji systemu, sterowników itd.)

Lepiej kupic coś nowszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem nie ma sterownikow do starszego urzadzenia w XP i sila rzeczy max 98 .

Z drugiej strony do biura programy sa mniej wymagajace i przez najblizsze 10 lat tak samo bedzie .

Moze to z powodu baku doswiadczenia z XP ale gdy win siadzie to bardzo czesto da sie pod dosem naprawic w 98 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mi go będzie do biura, więc nie wiem czy OEM wchodzi w rachubę. Co do 98, to przywykłem do niego, a na innych komputerach z nowszymi winami z systemem plików NTFS miałem problemy przy ewentualnym formatowaniu dysków. W razie draki format z DOSa i wszystko gra. Nie potrzebuję profesjonalisty. Zresztą wszystkie programy i urządzenia, z których dotychczas korzystałem działają pod 98.

Niemniej jednak mam jeszcze czas, więc przemyślę sprawę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.