Skocz do zawartości

Pentax 100 SDUF II


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę ze względów osobistych sprzedać refraktor Pentax 100 SDUF II . Jest to cztero-soczewkowe APO o optyce najwyższej klasy . Więcej możecie poczytać tu : http://www.teleskop-service.de/pentax/pentax.htm

 

W Europie jest to sprzęt bardzo drogi ale udało mi się kupić w USA za dobrą cenę . Jeżeli ktoś konkretny jest zainteresowany to proszę o wiadomość na PW . Stan oczywiście idealny z firmową walizką ale bez szukacza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję kilka fotek Pentaxa "na zachętę " , mam trzy zainteresowane osoby ale na razie bez konkretów .

 

 

 

pent2.jpg

 

 

 

 

pent3.jpg

 

 

 

 

pent4.jpg

 

 

W komplecie jest jeszcze fajna obudowa-obejma której nie widać na zdjęciach . Otwory pasują idealnie do montażów Vixena i pewnie nie tylko . Dokładam też redukcję na 2 cale produkcji Astrokraka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam na dysku jakiegoś zdjęcia które zrobiłem Pentaxem ale chyba nie zdążyłem nic sensownego zrobić . Ze względów osobistych wypadłem z astrofotografii ale możecie sprawdzić w sieci co ta maszyna potrafi B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał warunki do fotografowania (czytaj widoczna Polarna) to bym go od razu brał. Sprzęt jest super.

 

Jakbym miał kasę też bym brał :D

 

Pozdro

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z cłem i podatkiem zapłaciłem 2800 USD i tyle chcę odzyskać . To cena o połowę niższa niż w Europie . Jako ciekawostkę mogę podać że tego Pentaxa zakupiłem dzięki pomocy i uprzejmości Domka od Konsula Japonii w Stanach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z cłem i podatkiem zapłaciłem 2800 USD i tyle chcę odzyskać . To cena o połowę niższa niż w Europie . Jako ciekawostkę mogę podać że tego Pentaxa zakupiłem dzięki pomocy i uprzejmości Domka od Konsula Japonii w Stanach :D

 

Jak na takiej wysokiej jakości sprzęt, to rzeczywiście bardzo przywoita cena. Ktoś z pewnością to doceni! Światło f/4 przy zachowaniu najwyższych parametrów optycznych, to bajka. Oj szkoda, że nie mam kasy :szczerbaty:

 

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez TUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.