Skocz do zawartości

Podziękowanie za podarowany sprzęt.


Rekomendowane odpowiedzi

Kolega z Forum TSERAFIN wykazał się dużym sercem i przekazał swój teleskop dla kolegi Henryka,który ze względu na stan zdrowia(a co zatem idzie i kasy niestety) nie uczestniczy czynnie na forum ,czy innych spotkaniach a astronomią zajmuje się amatorsko już pół wieku..Może ktoś powiedzieć tylko Uniwersał,ale w jakim stanie.Firma z Żywca chyba go nawet tak nie wypuściła na rynek.Wszystko się lśni i błyszczy.Aż zazdrość bierze.Ponieważ ja tą sprawę załatwiałem chciałem bardzo serdecznie podziękować.Zaraz dojedzie nowy właściciel i tu dopiero się zacznie.Akurat jest takim pedantem jak Tserafin więc jeszcze długie lata ma teleskop przed sobą.Należy też jeszcze wspomnieć kolegę Yetiozyrysa który też przekazał jakiś czas temu części i doskonale wpasował je do szukacza.Jeszcze raz dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

To serduszko przy tytule topica jak najbardziej na miejscu!

He, aż dziw bierze, że w dobie wszechogarniającego chamstwa jest aż tylu wspaniałych ludzi. Wiem coś na ten temat... przez trzy ostatnie miesiące miałem pożyczonego Skyluxa, którego PRZYWIÓZŁ mi do domu w ogóle nie znany mi przedtem człowiek. A dostałem za to, że podobno ładny topic na astro4u zrobiłem :) No i dlatego, żebym tego Powerseekera 114 nie brał, tylko od razu odkładał na coś "lepciejszego"...

Dlatego - pomimo, że mnie to w ogóle nie dotyczy - też dziękuję Tserafinowi!!!

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo!!!

Od siebie dodam, że taka forma pomocy jest jednak dosyć rozpowszechniona i wiem o kilku juz podobnych akcjach dotyczących czy to teleskopu czy też różnych do nich dodatków, czasami nawet całkiem wartościowych. Chyba szczególnie ma to miejsce pośród ludzi, którzy poza forum spotkali się na jakimś zlocie i zawiązali znajomości, a czasami pomagają sobie ludzie, którzy na oczy się nie widzieli. Niewiele się o tym słyszy ale myślę, że z nasza bracią astronomiczną nie jest źle i bardzo się z tego cieszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się bardzo razem z WAMI :lol:

Ogólnie chyba znaczna wiekszość ludzi na forum jest OK. Zresztą nie wyobrażam sobie inaczej !!!

Podpowiedzi, rady i konkretna pomoc fachowa świadczą o tym, a ostatnio przekonałem się że i w transakcjach też takie zaufanie jest. Ja wiem że choć jeszcze nie mam sprzętu za który zapłaciłem 2 dni temu to on napewno dojedzie i kolega który wysłał ten sprzet pomimo, że nie widział jeszcze wpływu na swoje konto też zaufał mi. Normalna ludzka rzecz.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pragnę z przyjemnością podziękować koledze HANSOWI za podarowanie okularu Soligora 9mm.Będzie to pierwszy okular z prawdziwego zdarzenia kolegi Henryka.Fajna sztuka,przed chwilką nadeszła.Przydała się też rura z nogami firmy Uniwersał od kolegi ZBIGA.Przerobiona żdziebko stanowi solidną podstawę pod sprzęt :notworthy: .Z pozdrowieniamiJurek :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.