Skocz do zawartości

Ciężka choroba naszego forumowego kolegi


Rekomendowane odpowiedzi

Nasz serdeczny forumowy i zlotowy kolega Andrzej nick Dziadek miał ciężki wypadek. Szczegóły tu

 

http://astro4u.net/yabbse/index.php?PHPSES...9a&topic=8260.0

 

Mam dla was mało przyjemną ale niestety prawdziwą wiadomość.

 

Wczoraj tj w Sobotę 13.05 po południu nasz forumowy dziadek Andrzej doznał udaru mózgu wskutek czego zabrano go do szpitala w Szczecinie.

 

"Na domiar złego lekarz pogotowia (które wzwano za wczasu) źle rozpoznał chorobę dziadka stwierdzając, iż takie właśnie są objawy Alzhaimera (senność,..!?) i należy sie do nich przyzwyczaić. Nadmienić trzeba, że żaden z lekarzy, których wcześniej odwiedzał dziadek nigdy nie wydwał tak jednoznacznych sformułowań na temat jego zdrowia. Nie trudno sie domyśleć, że dopiero w szpitalu (niestety...) okazało się, że to na pewno nie jest Alzheimer....

 

Na razie bardzo trudno powiedziec jak zla jest sytuacja i jakie będą jej konsekwencje. Błędna diagnoza (jak błędna niech ocenią fachowcy) na pewno dziadkowi nie pomogła. Mocno pocieszające jest to, że stan dziadka poprawił sie już do tego stopnia, że można się z nim kontaktować. Póki co nie możemy dziadka odwiedzać. Może to robić tylko najbliższa rodzina. Jestem w stałym kontakcie z Ania i będe pisał jak się sprawy mają.

 

Póki co wszystkich proszę o słowa otuchy dla Ani i życzenia rychłego powrotu do zdrowia dla dziadka. Kto może nich pamięta o zdrowiu dziadka w modlitwie.

 

Trzymaj sie dziadku, jesteśmy z Tobą ...

 

Michu i Michowa"

 

Witam was wszystkich serdecznie

 

Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o pomoc finansową w leczeniu

naszego forumowego kolegi Andrzeja Bałuczyńskiego (nick Dziadek).

 

Jego powrót do zdrowia będzie wymagał długiej i kosztownej rehabilitacji

,na którą jak wszyscy wiemy Dziadka i jego bliskich nie stać.

Dużą pomoc może otrzymać od nas, swoich przyjaciół z którymi jest bardzo

związany.

 

Abyśmy mogli zobaczyć Dziadka w jak najelpszym zdrowiu na kolejnym zlocie

astronomicznym

potrzebna jest pomoc finansowa związana z opłaceniem czekających go

rehabilitacji.

 

Osoby, które byłyby w stanie wspomóc leczenie Dziadka mogą wpłacić

pieniążki bezpośrednio na konto Ani - żony Dziadka.

 

Informacja ta zostaje umieszczona na obydwu bratnich forach

astronomicznych Astro4u.net i Astro-forum.org

 

Za wszelkie wsparcie dziękuje w imeniu Ani i Dziadka

 

Anna Isakiewicz-Gorczyca

Szczecin

ul.Grota Roweckiego 12a/3

konto: PKO BP

26102047950000970200583336

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy założyć taki temat wcześniej ale to nie ważne. Są też dobre wiadomości nie jest tak źle :-) mały cytacik (Michu na astro4u):

"Dobre wieści !!!

 

Dziadek ma dobry humor wszystkim dziekuje i wszystkich serdecznie pozdrawia. Prosił aby przekazać iż powoli odzyskuje sprawność. O chodzeniu jeszcze nie ma mowy ale pewne jest, że dziadek chorobie nie popuści i chodzić będzie !!!

 

 

Ogólnie z opowieści Ani wynika, że wszystko zmierza ku dobremu !:)

Do pełni szczęśnia potrzebna jest jednak raczej długa rehabilitacja.

Tutaj od razu prośba do osób, które mają w domu niepotrzebny sprzęt rehabilitacyjny i chciałby go dziadkowi udostępnić. Chodzi przede wszystkim o takie rzeczy jak: balkonik, przyrządy do masażu, akcesoria poprawiające krążenie w kończynach (np pilki, elastyczne krążki do ściskania lub chwytania, szorstkie wałki do masowania... itp). Przydałaby się też drabinka ze sznurka i drewnianych szczebli, którą możnaby przymocować przy łóżku tak aby dziadek mógł się samodzielnie podnosić, podciągać itp. Słowem wszystko to co mogłyby pomóc dziadkowi wrócić do w miarę normalnego życia.

 

Bardzo prosiłbym o kontakt z Anią poporzez pocztę forumową PW, GG albo na e-maila osoby mające w domu któreś z wymienionych rzeczy,"

 

Jak mówiłem tam, Dziadkowi życze dużo dużo wytrwałości, szczęscia i zdrowia. Pierwsze moje obserwacje, pierwsze światło było właśnie z Dziadkiem i Zayzikiem :-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda stan zdrowia Dziadka na dzień dzisiejszy? Plizz
Mnie bardzo ucieszyl ten post:

http://astro4u.net/yabbse/index.php?topic=8326

Z Dziadkiem mialem kontakt, przy zakupie od Niego sprzetu z ogloszenia. Powiem tak: to chyba najbardziej sumienny i zyczliwy sprzedawca, z jakim mialem do czynienia. Szkoda, ze nie mialem okazji poznac go osobiscie np na jakims zlocie. Oby takich ludzi bylo wiecej...

Edytowane przez r.ziomber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj wieczorem na Astro4u pojawił się post Dziadka z podziękowaniem za pomoc. Znaczy się... jest lepiej :helo:

 

Nie znam Dziadka, poza jakąś tam ilością przeczytanych postów. Ale zostałem poruszony fantastyczną reakcją ludzi, którzy chcieli mu pomóc. Ludzi, którzy znali go pewno po części nie lepiej, niż ja.

 

LINK

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.