Skocz do zawartości

Astrokalendarz 2007


Gość Benedykt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Benedykt

Witam !

 

Wszyscy jesteśmy przejęci chorobą Dziadka.

Przyszedł mi do głowy pomysł, jak można by wesprzeć Jego rehabilitację.

 

Zapewne w drugiej połowie 2006 roku znów powróci temat astrokalendarza na rok 2007.

Proponuję, aby zakup kalendarza ten był naszą cegiełką na rzecz rehabilitacji Dziadka.

 

Jak bym to widział?

Każdy, kto jest zaiteresowany kalendarzem przesyła jak najszybciej ustaloną przez nas wszystkich kwotę jako cegiełkę na rehabilitację Dziadka na ustalone konto (np. konto Ani). Proponuję, aby kwota ta była osiągalna dla każdego, np. minimum 5 zł.

 

Z drugiej strony - i tutaj prośba do osób, które wydały Astrokalendarz 2006 - aby zaczęły rozmowy z potencjalnymi sponsorami, by reklama mogła pokryć koszty wydruku kalenarza.

 

Po wydaniu kalendarza każdy, kto by wsparł rehabiltację Dziadka otrzymałby Astrokalendarz 2007.

Myślę, że byłoby to wyjątkowe wydanie.

 

Nie wiem jaki był nakład kalendarza na rok 2006, ale gdyby się udało wydać nowy w ilości 1000 egzemplarzy, a z dystrybucji każdego z nich przekazać 5 zetów na pomoc dla Dziadka, to moglibyśmy naprawdę konkretnie mu pomóc.

 

Poddaję temat pod dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już zaczęliśmy rozmawiać o nowej wersji kalendarza, to może powiem co nieco o Moich oczekiwaniach pod względem przyszłych treści w nim zawartych.

 

Otóż jeśli to ma być astrokalendarz z prawdziwego zdarzenia to oczekuję, że będą w nim przydatne dane do obserwacji. Czyli przynajmniej: Wsch i Zach Słońca i Księżyca wyliczone dla centrum Polski, dodatkowo wstawienie symboli części pośrednich faz Księzyca na wszystkie dni - miałem kiedyś kalendarz z takim czymś i to było bardzo przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu
A może by tak nasze naklejki PL-ki wystawić na allegro?

I zebrać w ten sposób potrzebną kasę?

Qrcze codziennie "wiszę" na forum, ale ten topic jakoś mi uciekł! No i teraz to przeczytałem.

 

Jeśli ktoś podjąłby się sprzedaży naklejek - jestem ZA. Naklejki są, a z ich dorobieniem nie ma problemu. Czasowo z kolei nie dam rady z obsługą sprzedaży. Jak znajdzie się chętny, jakąś partię naklejeczek przesłałbym do dyspozycji.

 

Natomiast do połowy września będę mógł, być może (oby!) zdeklarować coś konkretnego co do wsparcia druku kalendarza. Nie, osobiście nie dam rady... ale są inne drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Słowo się rzekło - już w tym tygodniu (oby!) PL-ki w roli cegiełek będą dostępne na Allegro. To "oby" ma zastosowanie jedynie do jakichś nieprzewidzianych przypadków (kometa zawróci i walnie, czy coś takiego ;))

Będa linki do aukcji tu i astro4u - KUPUJCIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.