Skocz do zawartości

Astrofotografia, czyli jak i czym fotografować nocne niebo


Kurak

Rekomendowane odpowiedzi

"Astrofotografia czyli jak i czym fotografować nocne niebo i ciała niebieskie" Wiesław Skórzyński

Jestem już zdesperowany... :Boink:

Po nieudanych poszukiwaniach w internecie, w księgarniach, antykwariatach, opadłem z sił...

Czy ktokolwiek z szanownych forumowiczy posiada tą jakże rozchwytywaną pozycje ??

A może ktos by chciał ją sprzedać ??

Prosze o kontakt!!

 

P.S. Moge nawet wypożyczyc ksiązke i ją skserować, zeskanować, tylko niech ktos się zmiłuje i ją udąstępni!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można zaufać temu sprzedającemu?

Słyszałem i widziałem wielu ludzi wykiwanych przez pseudo-sprzedawców, a sprzedający nie ma żadnych opini pozytywnych i negatywnych. W dodatku trzeba się rejestrować <_< jak ja tego nie lubie :szczerbaty:

"Oświadczam, że mam ukończone 18 lat oraz akceptuję warunki Regulaminu serwisu Aukcje24.pl. " noto moge się pożegnać z tą aukcją <_<

Edytowane przez Kurak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ciężko dogodzić niektórym...

 

Nie mam pojęcia czy sprzedawca jest normalny nie znam człowieka to nie są jakieś straszne pieniądze, więc warto zaryzykować mimo wszystko.

 

Jeśli chodzi o trud rejestracji no niestety trzeba samemu poklikać nikt ci ręki nie rozbuja jak jesteś niepełnoletni poproś rodziców, opiekunów bądź starszych kolegów nie widzę najmniejszego problemu.

 

Także znalezienie tej pozycji zajęło mi dosłownie kilka sekund książki raczej nie kupisz nowej, bo nakład się wyczerpał, więc pozostaje drugi obieg, na allegro i tego typu pewnie, co jakiś czas się pojawia trzeba systematycznie przeszukiwać.

 

Bez wysiłku w życiu nie ma nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszepraszam że ma takie wysokie wymagania :Boink::szczerbaty:

Po prostu mi rodzice maja bardzo negatywny stosunek do kupowania żeczy przez internet na aukcjiach dawanych przez anonimowe i bardzo ciężko jest ich namówić do kupna <_< ale problem to nie duży po prostu miałem nadzieje że poda mi e-mail do sprzedawcy i załatwie to łatwiej i bez rejestracji.

 

Dziękuje za linki i pomoc :notworthy:

 

Niestety wyjeżdżam do połowy lipca na obóz i miałem nadzieje że zdążę załatwic tą książke przed wyjazdem :mellow:. Ale jestem zmuszony odłożyć te poszukiwania :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolega napisał że:

Pośle Ci tą książkę tylko podaj adres.Moim zdaniem niema w niej nic szczególnego jak na obecne czasy.

a Ty przepraszasz, żegnasz się i wyjezdżasz na wakcje :Boink:

Masz jeszcze trochę czasu, weź się w garść B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.