Skocz do zawartości

Mars 16.08.2003


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dla rozładowania napięcia na Forum, moja ostatnia fotka Marsa:

mars_2003.08.15_23h50m_ut.jpg

Nie będę pokazywał surowej klatki, bo tam poprostu gówno widać. Cały czas mam przed oczami ten filmik z Marsikiem, który był prezentowany na S&T...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten filmik był nagrywany chyba przy 30 kl/s. a więc uciekło z niego wiele informacji.Strach pomyśleć jak wyglądałyby pojedyncze klatki robione przy 5 fps :)

PS.Fota mi sie podoba :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Piotrze.Dwa pytania.1-Skąd masz mapkę poglądową? 2-czemu są zamienione strony prawa z lewą? PS. SUPER foty

1. Maleńki programik "Mars Previewer II". Polecali go na stronie S&T, poszukaj proszę linku w dziale Oprogramowanie na naszym Forum, post nazywał się (chyba) "Marsjańskie programiki".

2. Strony są zamienione bo w moim talu 200K tak właśnie widać (nasadka 90°). I w swojej zarozumiałości nie pomyślałem do tej pory, że ktoś może mieć inaczej ;) Poprawię się na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego fotografuję przez nasadkę - odpowiedź jest banalna:

- bez tej nasadki nie mam możliwości podczepić Vesty i ustawić ostrości. Musiałbym zamówić specjalną, 20cm chyba przedłużkę/redukcję Vesta/Tal. Wyciąg okularowy w 200K jest, nazwijmy to, nie do końca przemyślaną konstrukcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.