Skocz do zawartości

Kupię tanią,sprawna karte graficzna np.GF 2 32MB/64MB ,GF3 Titanium


Jarek76

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej ,bo juz nie długo zostane bez karty graficznej.Mój Radeon 9100 ma chyba walniete kosci pamieci.

Przy próbie uruchomniena np.Stellarium ,wiesza mi sie komp ,ekran jest czarny i tylko pionowe biale pasy widac.

Pozatym nawet nie moge przetestowac karty nawet w jakims 3Dmark'u bo sie równiez wiesza :angry:

Jesli ktos z was ma taka karte graficzna nawet 32 MB ,to porsze o info.Chciałbym przetestowac czy to wina karty czy slotu AGP na płycie głownej.

P.S Dla w tajmeniczonych:na spokokjnie moge ogladac filmy,grywac w gierki ARCADE ,ale te rzeczy mogą słabo obciażąc procesor graficzny oram RAM karty i jest to mało miarodajne.

Pozdrawiam :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej ,bo juz nie długo zostane bez karty graficznej.Mój Radeon 9100 ma chyba walniete kosci pamieci.

Przy próbie uruchomniena np.Stellarium ,wiesza mi sie komp ,ekran jest czarny i tylko pionowe biale pasy widac.

Pozatym nawet nie moge przetestowac karty nawet w jakims 3Dmark'u bo sie równiez wiesza :angry:

Jesli ktos z was ma taka karte graficzna nawet 32 MB ,to porsze o info.Chciałbym przetestowac czy to wina karty czy slotu AGP na płycie głownej.

P.S Dla w tajmeniczonych:na spokokjnie moge ogladac filmy,grywac w gierki ARCADE ,ale te rzeczy mogą słabo obciażąc procesor graficzny oram RAM karty i jest to mało miarodajne.

Pozdrawiam :Salut:

Słuchaj radeony sa bardzo prądożerne może Twój zasilacz jest już wysłużony, ale w tym przypadku by raczej wygaszał przy obciażeniu,może spróbuj wkręcić mocniejszy 300-400 w. z Twojego opisu wynika, że może to rzeczywiście byc karta A nie podkręcałeś przypadkiem programowo np. na PowerStrip-ie ? jesli masz to włączone wyłącz i zobacz co będzie, lub nie aktualizowałeś przypadkiem ostatnio sterów?, jesli ściągasz z netu sterowniki to spróbuj wrócić do oryginalnych - tych z pudełka, jak mam radka 9550 i żaden z najnowszych sterów ati nie osiągnął takich wyciągów w 3dMarku jak oryginalne sterowniki, a wentyl na karcie się przypadkiem nie zacina? efekt jaki opisujesz to może być grzanie sprzętu. Agp raczej masz ok, chyba że była burza lub przeciążenie elektryczne, ale tu dostał by raczej pierwszej kolejności zasilacz lub sieciówka, lub cała płyta by wyparowała. Na mój gust to kata Ci się grzeje :szczerbaty: Pozdr Robert

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teoretycznie mam karte GeForce 2 MX 200 64MB :)

 

teoretycznie bo sprzedałem ją gościowi na allegro, a on powiedział że mu nie działa i mi odesłał

(sprawdzałem przed wysyłką i jak mi odesłał i działa wszystko pięknie..)

 

jak jesteś zainteresowany to napisz na PM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswieżanie nic nie daje <_<

Mam zasilacz 350W i na nim spoko krecil sie ATI 9600XT @,więc nie powinno byc problemu z brakiem mocy.

Karta nie jest nowa ,tylko zakupiona na allegro jakis czas temu,plyta głowna też jest z allegro,może to faktycznie wina portu AGP bądz RAM'u na grafice.

Najwyżej dam grafike to serwisu aby ja przetestowali i wtedy bede pewny co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswieżanie nic nie daje <_<

Mam zasilacz 350W i na nim spoko krecil sie ATI 9600XT @,więc nie powinno byc problemu z brakiem mocy.

Karta nie jest nowa ,tylko zakupiona na allegro jakis czas temu,plyta głowna też jest z allegro,może to faktycznie wina portu AGP bądz RAM'u na grafice.

Najwyżej dam grafike to serwisu aby ja przetestowali i wtedy bede pewny co i jak.

 

ze zasilacz ma 350W to o niczym nie swiadczy :) wole miec 250W chieftecka niz 400W codegena. Mozliwe ze to zasilka. Idz z karta do jakiegos kolegi, ktory ma jakiegos radzia i sprawdz :) ewentualnie zdejmij chlodzenie, wymien je lub naloz nowa paste chlodzaca.

Edytowane przez mavvverick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zasilacz ma 350W to o niczym nie swiadczy :) wole miec 250W chieftecka niz 400W codegena. Mozliwe ze to zasilka. Idz z karta do jakiegos kolegi, ktory ma jakiegos radzia i sprawdz :) ewentualnie zdejmij chlodzenie, wymien je lub naloz nowa paste chlodzaca.

Potwierdzam moc, jest względna, miałem starą 300 - kę na Radku która totalnie nie trzymała prądu i wygaszała sprzet, od razu poleciałem do kumpla bo miał roczną 300 tke chiefteca, radek ruszył na nim jak nowo narodzony.. Poza tym kiedy miałeś radka 9600 twój zasilacz mógł być w 100% sprawny, ale wystarczyło kiedyś małe spięcie w ganiazdku prądowym, wzrost mocy np od pioruna i zasilacz mógł się podpalić, watwo to sprawdzić, odkręć blache i zobacz czy ma na stykach nadpalony silikon, lub czy wogóle sa gdziś znaki nadpalenia, wtedy będziesz wiedział. Ogólnie radzę stosować listwy zasilające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.