Skocz do zawartości

Sprzedam Syntę...


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

stało się... z wielkim bólem serca muszę to powiedzieć... astro nie jest moją prawdziwą pasją :( nie ciągnie mnie do obserwacji :( nie mam czasu, siedze w książkach...

 

Przedmiotem jest Synta 130mm lustra, 900mm ogniskowej, montaż EQ2 na Statywie LT1... okularki 10mm i 25mm oraz barlow 2x, instrukcje, gwarancja, klucze itp jest...

 

Telep ma troche ponad 3,5 miesiąca, używałem go mało... w poprzednim tygodniu ani razu nei był na dworze :unsure: , stan IDEALNY, oprócz małej ryski farby na tubie... Lustro w idelanym stanie... telep oprócz ryski jak nówka :)

 

Fotki niedługo będą... Cena 590 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łam się "chłopie" ;-) nie każdy ma tyle czasu i zaparcia by codziennie siedzieć pod czarnym niebem nawet jak jest ja nieraz mam takie dzionki w pracy że nie wiem czy iść spać czy od razu znowu do roboty bo wielkiej różnicy nie ma a mój wolny czas zazwyczaj trafia na kiepskie niebo i na odwrót. Nie sprzedawaj teleskopu przed zimą czeka nas wiele dobrego (nie mówię o chmurkach śniegowych) już są Plejady niedługo pojawi się Orion no i noc zaczynać się będzie wcześniutko. A cha jak możesz to daj fotkę teleskopu kumpel chce coś kupić pokażę mu to ogłoszenie może się skusi tylko nie w tym miesięcy bo już chyba wypłatę przehulał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie co ty piszesz :blink: , mój teleskop nie widział nieba już przez ponad miesiąc, brak czasu jestem ostatnio zapracowany, ciągle jakieś nadgodziny. Wiele razy było piękne niebo ale ja byłem za bardzo zmęczony i po prostu nie chciało mi się wystawiać teleskopu, ale nigdy nie przestałem patrzeć w piękne tajemnicze niebo. Nie zniechęcaj się. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Nostra :icon_eek:

nigdy bym się po tobie czegoś takiego nie spodziewał!

Nie będę cię namawiał jak przedmówcy, bo różne ludzie bywajom, ale za ten czas na gg to najchętniej teraz pachem dupsko bym ci złoił :szczerbaty:

 

A poważnie- szkoda, że cię to nie ciągnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie co ty piszesz :blink: , mój teleskop nie widział nieba już przez ponad miesiąc, brak czasu jestem ostatnio zapracowany, ciągle jakieś nadgodziny. Wiele razy było piękne niebo ale ja byłem za bardzo zmęczony i po prostu nie chciało mi się wystawiać teleskopu, ale nigdy nie przestałem patrzeć w piękne tajemnicze niebo. Nie zniechęcaj się. B)
Myslałem że tylko ja tak mam...

Wszyscy inni jeżdżą, oglądają, robią obserwacje, astrofoto itp. a ja taki biedny nie mogę wyrwać się z obowiązków, a jak już jest chwila czasu to albo usypiam przy teleskopie, albo chmury...

A TU spotkałem Twój post i już mi lepiej, już bardziej normalny się czuję, chociaż wolałbym abyśmy obaj mieli więcej czasu na astro :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Nostra z kimś cię mylę, to czemu ja ciebie mam zapisanego?

Z kim o okularkach na gg gadałeś, jak nie ze mną??? Jakie dobrać do tej Synty. No i nawet od ciebie się dowiedziałem, że te Synty mają Kellnery.

 

:Beer:

 

Nooo i się wyjaśniło- byłem zapisany u Nostry jako... Promil :D

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.