Skocz do zawartości

Kto za powrotem JanuszaP?


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam, że Janusz może wracać, ale jako forumowicz. Cały czas twierdzę, że "moderatorzy" czy też "opiekunowie" są tu całkowicie zbędni.

Powinna jednak istnieć jedynie cenzura wypowiedzi chamskich, czy jawnie reklamotwórczych.

Nieco żartobliwie: tylko czy bez możliwości reklamy Janusz będzie się chciał tu produkować dla wiedzy maluczkich...??? Jesli tak to na pewno będzie to docenione!

W sumie takim samym prawem uczestniczenia w forum dysponują wszyscy producenci czy importerzy. Tak więc powinna być jakaś "cenzura" z góry, aby forum nie stało się wielkim banerem reklamowym

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Łysym w całej rozciągłości. Temat moderatorów merytorycznych czy innych opiekunów jest zdecydowanie zbędny na tym forum. Jedyną rolą Terminatora powinna być moderacja chamskich i reklamowych wypowiedzi. Generalnie od załatwiania interesów jest Priv (email lub tel.) a nie łamy astro amatorskiego forum.

 

Poza tym coraz więcej z nas zaczyna odchodzić od codziennego zaglądania do tzw. klubików wzajemnej adoracji. Trudno jest tam zajrzeć i poprostu podyskutować, bo waszmościowie bombardują zaraz takimi podpytaniami, że biedny żółtodziób sprowadzony jest natychmiast do parteru.

 

Ludzie opamiętajcie się wielu z was ma przybliżający się syndrom, który szybko przerodzi się w takie zwyrodnienie jak u Janusza.

 

Ja głosowałem w ankiecie na TAK, czyli Janusz wraca ale jako forumowicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie o co się znow rozbija. Ja już nieraz ostrzegałem , karciłem Janusz to się wiekszość śmiała , jak wprowadziłem restrykcje to wybuchła burza .

 

Podobnie jak moi dwaj przedmówcy bardzo wątpie czy Janusz nie widząc w tym interesu udzielał by się bo i po co.

Andrzeju Twoje słowa z maila sprawdziły się w 100% i dlatego wiem że nie widząc tutaj interesu nie udzielał by się , bo dla niego to tylko bussiness , a dla nas winna to być przyjemność .

 

Dlaczego nikt poza Mirkiem K. nie czytał tego co ja napisałem - urlop to urlop . Człowiek nadrobi zaległości w pracy , powysyłam Wam to co pozamawialiście może nik nie będzie nadawal że znów zawal terminy . Troszke ogłady i respektu się nauczy , wróci z urloopu i mamy kilka miesięcy spokoju . Później znow zacznie to znów wyśle się go na przymusowy lub wypoczynkowy itd. niestety ja innej metody nie mam i nie znam bo jak wiadomo postów nie wywalam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bartku, sądzę że kilka miesięcy to troszkę za dużo.

Jak już pisało kilka osób to Janusz powinien wrócić na zasadach normalnego forumowicza a nie opiekuna.

Ale kilka miesięcy to za dużo.

Można stosować bany ale krótko terminowe za zachowanie forumowicza.

Jeszcze raz i ostatni podkreślam że nie powinieneś tylko Ty kecydować o tym kto ma być na tym forum a kto nie!!!

Czy jak zarejstruje sie nie lubiana firma U to też ich wywalisz?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ,

Kurcze blade , czytaj uważnie co napisałem , bo znów będą nieporozumienia , widzałeś by jakiś pracodawca dawał kilku miesięczne urlopy - bo ja nie.

Urlop to urlop ma wymiar ustawowy i jest zapisany w Kodeksie Pracy. Jako że czynnie udzielał się na forum zaliczamy mu długi staż pracy i tyle.

 

Co do kreowania co ma być a co nie - jak widzisz takie konsultacje. Nieraz staram się coś z różnymi osobami konsultować ale efekty ZAWSZE są marne.

 

Co do firmy U dlaczego miał bym ich wywalić :

1. Jeśli by przeginali z reklamą to metod jest juz znan.

2. Droga otwarta ja bym chciał by oni tu pisali podobnie jak Himpol czy FotoClassic w koncu to nie tylko forum dla jednej firmy i już pisałem daaaawno temu że nie widzę problemu by do dyskusji włączyły się firmy ale do dyskusji i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TO BARTEK przesterować komercje w drugą stronę! :D

 

Założyć pokój z podziałem na Astrokrak, Bird, Fotoclassic, Himpol, Uniwerał.

 

I pozamiatane! wszystkie posty z "komercją" przymusowo lądują w grupie firmowej i tyle ...

 

Jeszcze rozesłać do firm, że mają takie forum ze sobą w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.