Skocz do zawartości

Kto za powrotem JanuszaP?


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie osobiście dziwne i niepokojące jest to, że o istnieniu tak licznej rzeszy przeciwników Janusza można dowiedzieć się tylko dzięki anonimowej sondzie. Odwagi brakuje podczas otwartych dyskusji? A może to tylko typowo polski syndrom - tępić tych, którym się coś w życiu udało (np. rozkręcili biznes)?

 

Wyniki, jak na razie 44/46, są bardzo ciekawe.

Janusz aż tak sobie przechlapał, czy może sonda ma moderatora? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojetnie jak sie to głosowanie zakończy to jest to niezła niedźwiedzia przysługa zafundowana Januszowi. Anonimowe ankiety są okrutne. Po jaka cholerę w ogóle ta ankieta. Bartek przecież napisął że Janusz ma urlop, a nie bana na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego zgadzacie sie na arbitralne posunięcia administratora.

Czy z pokorą musimy przyjmować jego cenzurę ?

Bartku, jeśli to forum jest Twoją własnością to powiedz to otwarcie i daj wszystkim możliwość oceny takiej postawy. W końcu to forum też powstało i też kiedyś zaniknie a Ty możesz się do jego końca przyczynić najbardziej o ile o to Ci chodzi.

Jeśli jednak potrafisz oddzielić urazy osobiste od obowiązków administratora to oczywiście odblokujesz Janusza.

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc też jestem zdziwiony obecnym wynikiem (30 za, 30 przeciw). Sam jestem za zniesieniem bana, choć zdaję sobie sprawę, że być może Janusz powiedział (napisał) dwa słowa za dużo (to jest wysoce prawdopodobne).

 

Z przeczytanych przed chwilą wypowiedzi widzę, że większość jest za powrotem Janusza i ta większość przedstawia swoje argumenty. Natomiast nie widzę argumentów przeciwników obecności Janusza, za rzecz jasna Bartka wypowiedziami. I zgodziłbym się nawet na ten urlop, ale gdyby było określone jasno kiedy się zakończy. Bo mam nadzieję, że nie jest to urlop bezterminowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez zgadzam sie z Panem Leszkiem.

przeciez to nie jest zabawa w piaskownicy "jak ty mnie przezwales to wynocha bo piaskownica jest moja".

troche mnie dziwi taka postawa admina, przeciez nawet na forum moga sie zupelnie do siebie nie odzywac a swoje aluzje do siebie wymieniac w mailach, no ale trudno, na wladze nie poradze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się czuć niepewnie - to już któryś wątek o powrocie Janusza, a ja się nigdzie nie wypowiadam. Wychodzi na to, że jestem w śród tych, którzy anonimowo są mu przeciwni.

Nie głosowałem w tej ankiecie, nie czytam do końca wątków o powrocie Janusza. Jeśli Janusz wróci, będzie dobrze. Jeśli nie zechce wrócić (a przecież tak być może), nie będę płakał.

 

Uważam, że Papatki ma rację - Janusz zbyt wiele czasu poświęcał na bicie pianki. Tematy, w których nie czuł się mocny - próbował lekceważyć.

A z drugiej strony, na pytanie o różnicę lantanowych zoomów Soligora i Vixena nie ma kto konkretnie odpowiedzieć. Przypuszczam, że Janusz mógłby to zrobić. I takich właśnie odpowiedzi Janusza jest i będzie mi bardzo brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem nie wypowiadać się w kwestii sporu dwóch autorytetów tego forum. Uważam, że panowie sami powinni dojść do consensusu. Jednakże nurtuje mnie kwestia, co powiedzą zwolennicy Janusza, jeśli ten nie zechce wrócić na forum? Wtrącając się w sprawy poniekąd prywatnego sporu, stawiacie obydwu w trudnej sytuacji.

 

DAJCIE WYJŚĆ OBU PANOM Z TWARZĄ Z TRUDNEJ SYTUACJI !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże nurtuje mnie kwestia, co powiedzą zwolennicy Janusza, jeśli ten nie zechce wrócić na forum?

 

Mnie by to nie zdziwiło. Po takim upokorzeniu? Po tylu głosach na "nie"? Ma prawo unieść się honorem i olać to Forum. Tyle, że Janusz bez widowni jest jak ryba bez wody. Honor, w imię lepszej sprawy, schowa do kieszeni (co wcale nie będzie oznaczać, że go nie ma).

Można bowiem z honorem polec na froncie. Ale pożytek z tego żaden.

 

Nie zdziwię się też jak parę osób stąd demonstracyjnie lub po cichu odejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów

nie zwykłem wtrącać się w cudze sprawy, lecz publiczne jej ogłoszenie pozwala na komentarz. Zaczyna brakować rumieńców, a i ja lubiałem zagrać na nosie Januszowi, teraz gram na włosiance, świetna Ci ona jest.

Honor to ważna sprawa, ale męszczyzni powinni się pogodzić wszak minęło już dwa tygodnie.

Panowie zrewidujcie swoje JA.

Ty Janusz przestań być zarozumiały i nie traktuj ludzi per noga

Ty Bartku rozluznij szyki swej góralskiej dumy

Nie chcę wiedzieć o co Wam poszło!!!! , ale załatwcie to po męsku

/ dwa karabiny, wiązka granatów i na łąkę/

Janusz rusz ten swój ciężki kufer do Myślenic z flaszeczką.

pozdrawiam Andrzej z Opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.