Skocz do zawartości

małą wyprzedaż TV i vixena


giguś

Rekomendowane odpowiedzi

widzę że mamy tu kolege z cenami ze stanów - słuchaj a TV 102 mi nie chcesz przywieźć ? jedyne 1200USD hehe - najlepiej zatem kupować w stanach - niestety ja mozliwości takich nie mam... więc i ceny wyższe

aha i nie powtarzaj sie słuszna uwaga przeceny nie ma i juz niższej nie bedzie najwyżej nie kupuj - albo do stanów

Edytowane przez giguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jakie rzeczy wypisuje kolega: jak rodzimy mieszkaniec New York...

 

Chcę to kupię nie chcę nie kupię. Akurat taki nagler by mi się przydał i od dawna go poszukuję. A nie da się tej ceny jednak obniżyć?

niestety zostały kupione za tyle to za tyle sprzedaję bo jest to mi w tej chwili nie potrzebne - za to kasa na lepszą tubę - sam widze ceny ze stanów i się wkurzam - megrez 90 w stanach 1000dolców w Anglii prawie 1000funtów ..... komentarza brak - to europa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zostało:

6. Tele Vue 32 Wide Field na 2 cale- 900zł

8. Tele vue nagler 4.8 - 900zł

tel 0608132266

jurgiel@mp.pl

 

niebawem jeszcze trzy okularki vixena 6mm i dwie sztuki 20mm - czy ktoś chętny jest ? cena 330 zł/szt 20mm i 320 za 6mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zostało:

6. Tele Vue 32 Wide Field na 2 cale- 900zł

8. Tele vue nagler 4.8 - 900zł

tel 0608132266

jurgiel@mp.pl

 

niebawem jeszcze trzy okularki vixena 6mm i dwie sztuki 20mm - czy ktoś chętny jest ? cena 330 zł/szt 20mm i 320 za 6mm

zarezerwował bym 6 mm ,ale jaki jest jego stan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.