Skocz do zawartości

Mgła a obserwacje?


Raballach

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiliście o pełny namiar i fotki mojej hipermarketowej suszarki astronomicznej.

 

No to jazda.

 

Cena 16.99, Auchan Piaseczno.

 

pic_038.jpg pic_039.jpg

 

Jest ciągle ma półce. Te z końcówką do moto-zapalniczki były 6pln droższe i wczoraj ich nie widziałem, ale myślę, ze to kwestai czasu nim wróci na półkę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiliście o pełny namiar i fotki mojej hipermarketowej suszarki astronomicznej.

 

No to jazda.

 

Cena 16.99, Auchan Piaseczno.

 

pic_038.jpg pic_039.jpg

 

Jest ciągle ma półce. Te z końcówką do moto-zapalniczki były 6pln droższe i wczoraj ich nie widziałem, ale myślę, ze to kwestai czasu nim wróci na półkę.

 

Pozdrawiam.

 

 

Właśnie parę dni temu szukałem takiej suszarki w achoun ( czy jak się to cholerstwo wymawia) w Częstochowie w dziale AGD i pani powiedziała że o takim cudactwie na 12V nie słyszała.

Toteż przespacerowałem się do działu motoryzacyjnego i kupiłem normalną nagrzewice na 12v, fajna sprawa, jednak kosztowała mnie 39zł. A i tak się okazało że w aucie nie mam gniazdka na zapalniczkę, znaczy kable są doprowadzone ale zokończone jakimś dziwnym gniazdem, tak więć będę musiał dorobić jeszcze gniazdo i problem rozwiązany.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO mgla u mnie od kilku dni cały czas przeszkadza, ale mimo tego w czwartek widziałem całkiem nieźle jak na mgłe i ogólne warunki M42 :) Dzisiaj wkoncu doczekałem się wkoncu czystego nieba i miałem plan przyczaić się na M101 więc zadowolony otwieram okienko patrze a tutaj 2 wielkie reflektory wycelowane akurat w te rejony nieba, nie wiem czy to jakaś imprezownia czy co, ale jak do 22 tego nie wylączą to chyba pójde i im to potłuke.

I jak tu nie dostac nerwicy... nowy teleskop (pierwszy) wkoncu w miare dobra pogoda do oberwacji a tu takie coś, a niestety w godzinach między 20 a 0 z mojego okienka nie ma nic ciekawego do oglądania, a znowusz balkon jest taki, że moge se na m42 popatrzec i może jeszcze coś, a plejady w tej chwili to troche gimnastyka z pokretłąmi mikrouchów chaczącymi o poręcz.

 

Przepraszam za OT ale musiałem sie wam wyżalic a pozatym o mgle tez troche wsomniałem ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.