Skocz do zawartości

Parę gadżetów


Emcekwadrat

Rekomendowane odpowiedzi

Nasadka bino z dwoma kompletami okularów mikroskopowych 15xK i 5XH. Nasadka posiada redukcję do mocowania w wyciągu na 1,25 cala. Nasadka obsługuje wyłącznie okulary mikroskopowe 23,2 mm. W większości teleskopów do zogniskowania będzie wymagana soczewka barlowa.

 

150 zł

 

Kątówka 2" lustrzana 90 st z redukcją na 1.25" (orion) (nie mam zdjęcia). Kupiona w maju wraz ze sprzedanym wcześniej 80ed. Jedyne ślady użytkowania to minimalne ryski od mocowania w wyciągu. 200 zł

 

Szukacz z montażem 6x30 z zestawu jak wyżej 60 zł.

 

40 zł

 

30 zł

 

Filtr Baader 80 zł (ma około 1 roku, posiadam fakturę)

 

Statyw AZ3 na gwarancji 200 zł

Rozważam jeszcze sprzedaż vixena lv zoom 8-24 (na gwarancji, mam fakturę z DO), gdyby ktoś był zainteresowany to cena 450 zł (taniej nie sprzedam).

Do podanych cen proszę doliczyć koszt wysłania.

Oferty na PW.

Postaram się już więcej nie zaśmiecać A-F swoimi ogłoszeniami.

Resztę sprzedaję na allegro.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się już więcej nie zaśmiecać A-F swoimi ogłoszeniami.

Resztę sprzedaję na allegro.

Weź przestań. Nie bierz do serca ... pewnych opinii.

 

Jeśli to możliwe, proszę o rezerwację nasadki do jutra południa. Musze się skonsultować z drugą połówką, a ona już śpi ;)

 

 

:Beer:

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Wiechu :) Mogę ją wysłać do przetestowania. Musisz sprawdzić jak to będzie współpracować z Twoją sławetną Syntą :Beer:

pozdr

Skoro tak, to wcale nie biorę do serca co Jacapa gada :szczerbaty: i biorę do testowania :)

 

Tylko jest pewien problemik... bo jak coś do mnie trafia, to ... rzadko wyjeżdża ;)

Ale oczywiście myślę o zapłaceniu, a nie przywłaszczaniu. Po prostu w tym wypadku czas gra na korzyść- właśnie kupiłem parę innych drobiazgów...

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Wiechu poradzisz sobie i po testach bedzie twoja:-)..KUPIONA!!! NIEPRZYWŁASZCZONA:-).............. a skarbnik żona napewno sie zgodzi:-)..przy tej okazji pozdrwawiam Beate serdecznie!..Daj nam wszystkim póżniej cynk jak się to ustrojstwo spisuje..Pozdarwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.