Skocz do zawartości

Wielki Atlas Nieba


Piotr Brych

Rekomendowane odpowiedzi

witaj Piotrze na Forum

i wreszcie się udało :)

a egzemplarze swojego Atlasu możesz sprzedawać tu na forum,

bez pośrednictwa allegro

 

a dla zachęcenia wszystkich zainteresowanych, powiem,

że mi, się udało nawet namówić Piotra, na autorską dedykację :)

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla zachęcenia wszystkich zainteresowanych, powiem,

że mi, się udało nawet namówić Piotra, na autorską dedykację :)

pozdrowienia

che che i ja skorzystałem z tej opcji - w sumie to miałem wcześniej ten atlas ale sprzedałem go z przyczyn finansowych (oj zbierało się lustrzankę) - ale teraz mam z powrotem atlasik tyle, że w miękkiej okładce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo! Witam Pana Piotra!

 

Ja rowniez kupilem Atlas. Poootezna kniga, idealna na planowanie starhoppingu.

I rowniez dziekuje za dedykacje dla corki :)

 

Pozdrawiam

Marcin

 

PS. dlaczego na folii nie ma dokladnej siatki na okolice rownikowe? (moze glupie pytanie, ale co tam...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowite.myślę właśnie o czymś takim.

no ale wiadomo - pieniądze.

 

Póki co mogę pogratulować autorowi i pozazdrościć posiadaczom :Beer:

 

Zawsze można ponegocjować i niezależnie od efektu negocjacji cieszyć się że podobny Millennium Star Atlas kosztowałby ok. 800 zł. A tu mamy coś podobnego (a w wielu sprawach lepszego) za 10% tej ceny.

 

Piotr Brych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo! Witam Pana Piotra!

 

Ja rowniez kupilem Atlas. Poootezna kniga, idealna na planowanie starhoppingu.

I rowniez dziekuje za dedykacje dla corki :)

 

Pozdrawiam

Marcin

 

PS. dlaczego na folii nie ma dokladnej siatki na okolice rownikowe? (moze glupie pytanie, ale co tam...)

 

Siatki nie ma ale są na folii "linijki" dla każdego typu mapy okołorównikowej zarówno w deklinacji jak i w rektascencji. Tak więc nie ma problemu z dokładnym odczytem pozycji na tych mapach. Ponadto pełnej siatki nie ma bo nie starczyło miejsca na folii (musiały by być dwa osobne arkusze). Tak więc sądzę, że nie jest to duży problem. A z kilkuset nabywców atlasu nikt dotychczas nie zwrócił uwagi na brak siatek dla map okołorównikowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Piotrze,

 

Jestem posiadaczem tego atalsu ktory sobie bardzo chwale.Nie jest to podreczny atlas ale swoja"glebia" bije inne mu podobne.

Gratuluje wspanialej mapy nieba,czy myslal Pan o zrobienie czegos na styl "SKY PACKET" maly podreczny i do tego POLSKI -z pewnoscia nie musial by go Pan wystawiac na alegro.

 

pozdrowienia

Jacek Karaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem o małym atlasie bo małe atlasy były i są dostępne w wielu wydaniach. Ani to interes ani efekt - taki kolejny mały atlas na rynku. Ale może, może... Jak mnie natchnie wena to jest pewna szansa, że takie coś się ukaże, choć wątpię.

 

Moze Pana natchnie na wydanie zalacznika z zaznaczonymi arkuszami map z duzego Atlasu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zróbmy tak:

Niech każdy chętny się wypowie - co oczekuje od drukowanego atlasu nieba? Gdybyście mieli kupić atlas - co on powinien zawierać, w jakiej formie być wydany, jakiej maksymalnej ceny byście oczekiwali. Na podstawie ilości i zawartości odpowiedzi przemyślę sprawę wydania nowego atlasu - takiego jakiego oczekują miłośnicy astronomii (jeżeli wogóle oczekują).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panie Piotrze,

 

To prawda ,ze malych atlasow jest duzo,ale prosze sie zastanowic dlaczego SKY-PACKET zyskal sobie takie uznanie? jest duzo wypowiedzi za i przeciw,co jest w nim zle a co dobre.Prosze poszukac na forum, w oparciu o te informacje moze Pan stworzyc bardzo udana wersje Podrecznego Atlasu Nieba.

Prosze zobaczyc na jakosc papieru,kolorowe zdjecia, jakosc okladek itp. Dlugo mozna by dyskutowac co powinno byc co nalezalo by wyeliminowac.

Z pewnoscia wszyscy beda oczekiwac"leminatu" twardych okladek jesli do tego dodamy kolorystke zdjec i zawartosc podobna do Sky Packet wydaje mi sie ,ze nawet koledzy z cloudynight beda nim zainteresowani.

 

pozdr

Jacek

 

ps

Podaje link do strone z mini ATLASEM:

 

http://www.astronoce.pl/recenzje.php?id=34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem namiar na atlas w Allegro, ale niech inni się licytują a dla wszystkich użytkowników astro-forum będzie nowa oferta: atlas bez licytacji i 10% tańszy od ceny wywoławczej na allegro. Każdy chętny nie da znać swoje namiary na piotr@brych.net i dostanie atlas za 90 zł. Przez ostatnie dwa dni zglosiło się już dwóch chętnych, a ja czekam na następnych. W razie jakby się skończył nakład (zostało kilkanaście egzemplarzy) to oczywiście decyduje kolejność zgłoszeń (wpłaty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.