Skocz do zawartości

EM200


Gość TUR

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Przyszedł czas na sprzedaż mojego taka EM200 USD3.

Montaż przyszedł do mnie jakies pół roku temu. Jest to rocznik 2004 i kupiłem go z drugiej ręki na Astromarcie. Montaż wczesniej jednak nie był używany, a jedynie leżał dłużej w magazynie TNR skąd został zakupiony w USA. Świadczyły o tym zapakowane oryginalnie przeciwwagi, śruba łącząca głwicę ze statywem, przewody do pilota oraz zapewnienia "starego" właściciela. EM200 przyszedł do mnie w kartonowym oryginalnym pudełku Taka.

77135453dd023f7b.jpg

 

Na tym montażu zrobiłem kilka zdjęć różnym sprzętem, które można odnaleźć tutaj:

 

http://www.astronoce.pl/galeria.php?mode=pokaz&autor=81

 

Zmierzyłem również PE bez oraz z guiderem ST4, o czym można poczytać tu:

http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=14631

 

W zestaw wchodzi:

- Głowica wraz z siodełkiem,

- piolt,

- 2 przeciwwagi oryginalne Taka, każda po 5kg

- skrzynia na głowicę,

- tripod średni,

- przewody do zasilania, piolta oraz do guidera (st4),

- certyfikat jakości EM200,

649783874cfe4582.jpg

Cena nowego montażu w USA to ok 4000 USD + koszty wysyłki ok 300 USD + ewentualne cło.

Proponowana cena za mój zestaw to 8900 zł. Jeżeli ktoś szuka wysokiej jakości prowadzenia, perfekcyjnej jakości wykonania każdego elementu, a przy tym nośności pod średniej wielkości teleskop - ta oferta jest wlaśnie dla niego!

 

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.

 

PS. przyczyna sprzedaży - zbieram na montaż stacjonarny o większej nośności, który mógłbym zaintsalować pod Krakowem :D .

 

Pozdr

Paweł

Edytowane przez TUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tu miałem te 9000 PLN :) jestem ciekaw kolejnego nabytku - AP1200 GTO, MI250, ParamountME a może jeszcze coś innego? :)

 

Te montaże to marzenie. Myślę raczej o większym U. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde - czemu ty mi nie powiedziałeś jak się ostatnio widzieliśmy. Jasny gwint... Chwile na forum człowieka nie ma i tak deal bokiem. Ale jestem zły! :angry:

 

Emde, a może jednak się rozmyśliłeś? <_<

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde - czemu ty mi nie powiedziałeś jak się ostatnio widzieliśmy. Jasny gwint... Chwile na forum człowieka nie ma i tak deal bokiem. Ale jestem zły! :angry:

 

Emde, a może jednak się rozmyśliłeś? <_<

 

Adam,

 

Dopiero co kupiłeś gpdxa. Miałem wrażenie, że nie będziesz zainteresowany. Jak widać pomyliłem się :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można spróbować zrobić przeszczep....

Np. na znaczki albo kartki pocztowe. Albo hodowla pelargonii..

:)

 

To jedna z nielicznych "chorób" gdzie czasem łatwiej o wsparcie kolegów niż rodziny:)

Gdyby postarać się o finansowanie z NFZu?

Telep na receptę?

Okulary w podstawowej wersji są refundowane!

Tylko nie lantany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie Michał możnaby powiedzieć choroba zwodowa!

Jako fachowiec powinieneś leczyć takie schorzenia, a nie pogrążać w chorobie pacjentów kolejnymi fotkami z ccd. To chyba niezgodne ze sztuką lekarską. Muszę donieść gdzie trzeba :D

 

Pozdro

Paweł

Edytowane przez TUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zwodowa" ??? :lol::lol:

U mnie raczej wszystko ok:)

Hej:)

 

PS To jest astroterapia:)

 

Michał,

No to się porobiło :szczerbaty:

O to Cię nie podjerzewam biorąc pod uwagę stan rodzinny :D . Miałem raczej na myśli "zawodową", tylko chochlik zjadł literę a :Boink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.