Jump to content

Tom-cio

Biznes
 • Content Count

  1,244
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Tom-cio last won the day on May 4

Tom-cio had the most liked content!

Community Reputation

618 Excellent

About Tom-cio

 • Rank
  Arktur

Kontakt

 • Strona WWW
  www.SerwisAstro.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Katowice
 • Sprzęt astronomiczny
  ASA10N, AP Mach-1GTO, ATIK One 6, ASI178MMC
  www.SerwisAstro.pl

Recent Profile Visitors

1,871 profile views
 1. Skalibruj monitor i będzie po sprawie
 2. Spokojnie możesz użyć tego Canon'a, jeśli BackFocus Ci spasuje. Wystający korpus aparatu ma wpływ na kształt jasnych gwiazd, a nie na kolimację. Stawiam na to, że prostopadłość matrycy w aparacie jest dużo lepsza niż w ASI
 3. Ooooooooooooooooo, jak miło Dziękuję!
 4. SUPERowo Ci to wyszło! Mistrzostwem świata byłoby palenie luminancji ATIKiem i w tym samym czasie drugą rurą RGB
 5. Jeśli zapukają, to walizka tak, ale myślę, że z zupełnie innym logiem...
 6. Nieśmiało powiem, iż myślałem, że polegniesz na tych paskach, ale się pomyliłem. SERDECZNE GRATULACJE. Wygląda i pracuje świetnie! 900s bez guide i PE - szacun!!!
 7. Czyli jednak dłuższe czasy niż 2-5s. SUPER efekt. Gratulacje I gwiazdy takie jakieś ładne..., w porównaniu do tych rok temu.
 8. Piękne lustro! Gratulacje. Ciekawe jak z utrzymaniem kolimacji
 9. Gratulacje - kawał szkła
 10. Superowa fota. A teraz 150tka, czy powrót do Newton'a?
 11. Witajcie, Oprócz serwisowania, dorabiania i modyfikowania różnych części zamierzam sukcesywnie rozszerzać ofertę produktów tzw. gotowych, ale jednak "szytych na miarę", czyli do stosowania spersonalizowanego pod konkretną, indywidualną potrzebę i zastosowanie. I właśnie pewien sympatyczny Gość zapytał, czy można wykonać RĘCZNY 2" FOKUSER HELIKALNY z blokadą i ClampingRingiem do zastosowania z bino. Projekt i kilka konkretnych modyfikacji zajęły chwilę, ale uwzględniły wszystkie sugestie Zamawiającego, tj. rozstaw otworów montażowych, średnicę i długość DrawTube. Wewnątrz tubusika, na przedłużeniu głębokości okularu/bino znajduje się specjalny gwint antyodblaskowy. Oto efekt. Oczywiście fokuser może być zakończony np. gwintem M48 lub T2. Cena od 300zł, w zależności od wielkości płyty montażowej, długości i rodzaju wykończenia tubusika etc. pozdrawiam, Tomasz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.