Skocz do zawartości

Sukienka


Gość Vader

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania mam sukienke (spódnica (długa) + gorset + kamizelka). Używana (raz zakładana), wygląda jak nowa. Rozmiar 36. Cena 120 - 140 pln. Zależy mi na sprzedaży, bo tylko leży i się marnuje w szafie, a jest naprawde bardzo ładna. Oferty kierować na PW lub gg: 8563241

post-2563-1169480479_thumb.jpg

post-2563-1169480701_thumb.jpg

post-2563-1169482184_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vader, a nie lepiej, żebyś się w nią ubrał i zaprezentował?

 

No i co jeszcze :szczerbaty: żebym się w nią zmieścił :D pozatym transwestytą nie jestem :ha:

 

Nie wiem jak inni... :rolleyes: i może lepiej, żebym się nie dowiedział

Edytowane przez Vader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tapetę to może nie :D Ale bym wiedziała, jak leży. :D

 

A po co od razu w to włazić, lepiej zrobić taki model kobiety i zobaczysz jak leży :ha::ha::ha:

post-1723-1169494407_thumb.jpg

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co od razu w to włazić, lepiej zrobić taki model kobiety i zobaczysz jak leży :ha::ha::ha:

 

 

 

Ja rozumiem, że lubisz długonogie kobiety, bo u twojej modelki nogi wychodzą spod pachy... ale dlaczego ona jest taka płaska? hę? :szczerbaty:

 

 

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że lubisz długonogie kobiety, bo u twojej modelki nogi wychodzą spod pachy... ale dlaczego ona jest taka płaska? hę? :szczerbaty:

 

Bo to bardziej wieszak jest niż modelka :D

 

Czy Vader własnie tak wygląda? :ha:

Oj byś się zdziwiła, choć młody - to kawał draba, ledwo się w moim samochodzie zmieścił. :D

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Vader własnie tak wygląda?
Aniu, obraziłem się :szczerbaty: (Oczywiście żartuje). A tak pozatym to, to "cos" na obrazku to nie ja (przynajmniej tak mi się wydaje).

 

ledwo się w moim samochodzie zmieścił.
Ignisdei jeszcze sobie pomyślą, że ze mnie to jakis zawodnik sumo czy coś :ha: , że sie niby ledwo zmieściłem.

Sprostowanie: do małych ludzi nie należe, ale Robert poodkoloryzował mój wygląd, także bez przesady :szczerbaty:

Chyba, że wtedy w Przecławiu ten błysk na niebie, to kosmici, którzy porwali Cie na sekunde :banan: i tak mnie widziałeś :lol: .

 

Edit: My tu nawijamy, a może ktoś kupi jednak? :notworthy:

Edytowane przez Vader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zdjęcie właścicielki w owej sukni na pewno spowoduje, że niezdecydowani się zdecydują... kupić.

 

No myśle, że znalazło by się dużo chętnych, ale na osobiste zapoznanie :szczerbaty:

 

Zapytam, jak pozwoli to może i zapodam fotke. Choć zanim to ewentualnie zrobie, długo będę sie zastanawiał :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam, jak pozwoli to może i zapodam fotke. Choć zanim to ewentualnie zrobie, długo będę sie zastanawiał :szczerbaty:

A co, myślisz, że ktoś kupi sukienkę razem z właścicielką? :szczerbaty:

My tu pomagamy Ci sprzedać, zauważ. Towar musi się ładnie prezentować. Zwłaszcza, ze to nie jest okular na stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, myślisz, że ktoś kupi sukienkę razem z właścicielką?
no właśnie nie wiem :szczerbaty: Ale dodam, że właścicielką sukienki jest moja dziewczyna :rolleyes:

 

Jak się uda to fotka bedzię w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi hi...

Zabawne, ze nikt nawet nie myknal ze to jest malo ASTRONOMICZNE ogloszenie. Najwidoczniej raczej 'zawartosc' poprzednia rzeczonego fantu powoduje ASTRONOMICZNE ZAINTERESOWANIE! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.