Skocz do zawartości

ZDJĘCIA Z KUDŁACZY !!!


MateuszZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Pod adresem :

 

http://www.teleskopy.pl/mateuszz/kudlacze/...a_Z/1/kudly.htm

 

Znajduje się galeria zdjęć jakie zrobiłem w Kudłaczach.

 

PODZIELCIE SIĘ TEŻ SWOIMI ZDJĘCIAMI ZAMIESZCZAJĄC JE NA FTPIE :

 

 

NAZWA HOSTA : j.j.pl

Użytkownik : kudlacze

Hasło : kudlacze

 

-

dla zielonych. zdjęcia można wgrać zwykłym windows commanderem : naciśnij: ikonkę ftp ,> nowe połączenie , >sesja=cokolwiek , >nazwa hosta=j.j.pl ,>użytkownik=kudlacze, > hasło=kudlacze , > OK. ,> połącz

 

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcia. Czy były robione klasycznie czy też aparatem cyfrowym ?

Nie byłem nigdy na Kudłaczach, ale ze zdjęć widzę, że sporo tam dookoła drzew. Jak tam wygląda dostępność horyzontu ?

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym wpaść do Jodłowa ,niestety nie posiadam samochodu... Może ktoś będzie przejeżdżał przez Kraków ?

 

zdjęcia były robione tanim aparatem cyfrowym 'olympus c1 zoom'

 

 

Co do horyzontu... no niestety nie jest najlepiej na południu strzelca zasłaniały troszkę drzewka... a na północy dawała popalić łuna od Krakowa i okolic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie chciałem pisać o nowym zlocie w Jodłowie . Właśnie chciałem żebyśmy mogli powspominać Kudłacze . Dziękuję Wam wszystkim za miłe chwilę . Na stronie Janusza Wilanda są też fotki ze zlotu. Do Jodłowa faktycznie już niedaleko , jutro napiszę oficjalne zaproszenie na ten zlot . Mamy już fajną nazwę . Do jutra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym wpaść do Jodłowa ,niestety nie posiadam samochodu... Może ktoś będzie przejeżdżał przez Kraków ?  

 

zdjęcia były robione tanim aparatem cyfrowym 'olympus c1 zoom'

 

 

Co do horyzontu... no niestety nie jest najlepiej na południu strzelca zasłaniały troszkę drzewka... a na północy dawała popalić łuna od Krakowa i okolic...

 

Mateusz - jade z warszawy na poludnie, wiec o to "pare" kilometrow moge wydluzyc droge, jak nic innego sie nie znajdzie. Wiec tak, czy siak, jestes juz w Jodlowie :)

 

Piotrze, zaczynaj watek zeby wszyscy mogli jakos sie zorganizowac. Im wczesniej tym lepiej, bo kazdy ma jakies obowiazki, wiec niech beda szanse na jakis plan. Moze to juz zrobic pod szyldem jednosci astro-forum.org? hmmm a moze za wczesnie jeszcze.... juz sam nie wiem... Grunt ze Jodlow Deep Space Party jest juz za pare tyg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Niestety nie dam rady przyjechać do Jodłowa. W planach był rzeczywiście wyjazd z Adamem z Piły, podwiezienie proponowali też Kuba Małecki i Mirek Krasnowski z Poznania. Wyskoczył mi jednak wyjazd na wesele z narzeczoną i... sami wiecie, czym mogłaby się skończyć moja odmowa - :pain10: , może nawet :whip: - a po weselu grozi jedynie :wymiotuje:

:D

Pozdrawiam i życzę miłej pogody ;)

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz P. wrzucił swoje zdjęcia na serwer zrobione na Kudłaczach cyferką CP4500, z czego zrobiłem galerię pod adresem :

 

http://www.teleskopy.pl/mateuszz/ftp/Janus...a_P/page_01.htm

 

Dzięki Janusz !!

 

Czekamy jeszcze na zdjęcia od reszty ekipy !! ej, chłopaki :whip:

 

Hamster ,Czarek !!!

 

-----------------------------------------------

 

Podsumujmy

 

Moja galeria jest pod adresem :

http://www.teleskopy.pl/mateuszz/kudlacze/...a_Z/1/kudly.htm

 

Galeria Mattricka

http://www.teleskopy.pl/mateuszz/ftp/Mattricka%20foty/

 

Galeria Janusza P.

http://www.teleskopy.pl/mateuszz/ftp/Janus...a_P/page_01.htm

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos moglby poopisywac zdjecia, ktore sa w galeriach a w szczegolnosci zdjecia, na ktorych znajdue sie sprzet ? Gdyby pojawily sie komentarze pod kazdym sprzetem, kto jest wlascicielem, parametry, opisy przerobek itp to byloby naprawde bardzo interesujace.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też bym chciał Zdzichu żeby Jodłów był na wiosnę ale muszę o to zapytać Forumowiczów w wątku : Zloty 2004 . Nie chciał bym blokować terminu kolegom z centralnej Polski przez dwa zloty w Jodłowie na wiosnę i głęboką jesień . Jeżeli nie będzie jednak sensownych zgłoszeń od organizatorów to zrobimy Jodłów w nowiu kwietniowym i wrześniowym ale to ostateczność .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.