Skocz do zawartości

A mnie jest szkoda zimy!!!!!!!!!!!!:(


Konczako

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie większość z nas uwielbia lato, ciepełko i rozpalone plaże....ale jak spadnie śnieg i przywali mróz to świat staję sie zupełnie jak z bajki.

A prawdziwej zimy w tym roku jak nie było tak nie ma i tęskno mi za nią.

Porządkując dysk natrafiłem na katalog ze zdjęciami z wyprawy na narty(miejscowość Rzeczka) i aż łezka sie w oku kręci jaka to była zima :szczerbaty: Heh...chociaż na zdjęcia mozna popatrzeć bo dziasiaj za oknem widać zabłocony plac i ani grama śniegu <_< ....

 

zima1.jpg zima2.jpg zima3.jpg zima4.jpg

 

zima5.jpg zima6.jpg zima7.jpg zima8.jpg

 

zima9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taką też lubię ale właśnie w takiej formie (fotografi) :helo:

 

Oj, tak. Często jeżeli chce się zrobić ładne zdjęcia, to trzeba wybrać się rano, gdy wszystko jeszcze białe, a na termometrze -20°. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie sztywniejące palce i zamarzający aparat, który trzeba ogrzewać własnym ciałem ;) Ale mróz wyostrza pamięć, bo im większy, tym lepiej pamiętam wszelkie wycieczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, tak. Często jeżeli chce się zrobić ładne zdjęcia, to trzeba wybrać się rano, gdy wszystko jeszcze białe, a na termometrze -20°. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie sztywniejące palce i zamarzający aparat, który trzeba ogrzewać własnym ciałem ;) Ale mróz wyostrza pamięć, bo im większy, tym lepiej pamiętam wszelkie wycieczki ;)

W tedy w Rzeczce temperatura dochodziła do -20 i wierz mi. Było bardzo gorąco :lol:

 

zim23.jpg zima41.jpg

 

 

zima201.jpg

Edytowane przez Konczako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faaaajne są te okolice, rzut kamieniem ode mnie. Na nartach nie jeżdżę, ale lubię sobie w zimie pojechać w górki i babrać się w śniegu po kolona. A teraz? Tylko na szczycie Wielkiej Sowy trochę białej brei... porażka.

Radek ja chyba mam jeszcze blizej, na nartach tez nie jezdze, ale mozemy kiedys zrobic spotkanie nocne na przeleczy ;) jak wyciagi przestana swiecic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz_450.JPGNie mogłam się powstrzymać:

i dzień zakochanych i wiosna tuż tuż :banan:

Ta róża wyrosla w Legnicy - niestety już jej nie ma:((

To zdjęcie nie zabardzo pasuje do tego tematu :Boink::D ...ale skoro jest dzień zakochanych to wrzucam takie "mroźne kwiatki" :lol::banan:

 

Obraz_049.jpg Obraz_051.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zima niech wóci chocby tylko na kilka dni!

Bo tak właściwie to jej nie było w tym roku :(

Była. A nawet jest. Śnieg też jest. :-)

To zdjęcia z końca stycznia: http://maciupa.blog.onet.pl/2,ID170225491,index.html

A to z ostaniej niedzieli: http://maciupa.blog.onet.pl/1,DA2007-02-11,index.html

 

A teraz jest śnieg i mgła tak gęsta, że aż czuć jak zaciska się na gardle. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.