Skocz do zawartości

Laptop


Gość Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję laptopa (świetny do zgrywania "avików" z planet) model to:

 

Toshiba Tecra 8200,Pentium III 750mhz, 128ram, bez śladów użytkowania, lapotp chodzi jak pszczółka :rolleyes:

 

Dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia sprzętu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toshiba to Toshiba, znasz Tecre? (mocna wersja) laptop laptopowi nie równy... Zobacz najpierw po ile ludzie sprzedają... Zapomniałem podać, dysk ma 40GB, matryca bez bad pixeli..

 

Jeśli zajdzie potrzeba mogę wystawić sprzęt na allegro jeśli ktoś się lęka :D

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję laptopa (świetny do zgrywania "avików" z planet) model to:

 

Toshiba Tecra 8200,Pentium III 750mhz, 128ram, bez śladów użytkowania, lapotp chodzi jak pszczółka :rolleyes:

 

Dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia sprzętu :rolleyes:

 

 

Podrzucil bys jakies fotke tego laptoka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh również jestem użytownikiem Tecry 8200, ale 800 Mhz i 512 Megsiów RAM. Fajny sprzęt i ma dobre opinie. Jest bardzo trwały.

 

Co do ceny wolę się nie wypowiadać, ale każdemu potencjalnemu nabywcy proponuję od razu sprzedać kostkę 128 i kupić dwie 256. Bez tego laptok potrafi się właczać 10 minut (jak się ma jakiegoś zaawansowanego antywira zainstalowanego - jak to ja miałem rok temu - inaczej nie pozwolono by mi w ogóle korzystać z komputera w pewnym miejscu, zwanym Max Planck :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkownik kanarkusmaximus napisał:

 

"Co do ceny wolę się nie wypowiadać"

 

 

 

Pisząc to już sie wypowiedziałeś... Skoro tak to wypowiedź się pełnią wypowiedzi..

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkownik kanarkusmaximus napisał:

 

"Co do ceny wolę się nie wypowiadać"

Pisząc to już sie wypowiedziałeś... Skoro tak to wypowiedź się pełnią wypowiedzi..

 

Napisałem, że wolę się nie wypowiadać, bo nie jestem obecnie dokładnie zorientowany w cenie 'rynkowej' tudzież 'allegrowej' takiego laptopa. Stąd mogłem się mylić i wolałem nie wypowiadać. Sądzę osobiście, ze cena raczej była tyci za wysoka jak na chlaptopa z 128 mega ramu - ale! jak wspominałem - mogę się mylić!

 

I tyle :) - nie było tu żadnego ukrytego/jawnego ataku! :)

 

tserdetshnie possdrafiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedany za 750 w innych mediach (nie na allegro) choć i tam go wystawiłem trochę nie przemyślałem sprawy bo nie sądziłem że "pójdzie ogłoszeniu w miejscowej gazecie i co teraz jak ktoś kupi na Allegro?... pod uwagę należy brać zawsze stan laptopa i nie porównywać do swoich...

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.