Skocz do zawartości

Sprzedam: Synta 200/1200


Gozdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do sprzedania teleskop „Synta 200/1200” zakupiony pod koniec czerwca 2007 roku. Posiadam gwarancję (na jeszcze 23 miesięcy), fakturę itp. W skład zestawu wchodzi wszystko, co dodawane jest do teleskopu (W Delta Optical). Stan sprzętu jest idealny, nie nosi śladów użytkowania.

Cena 1050zł.

Gratis dorzucam „Niebo na weekend”!

Sprzęt można obejrzeć w Trójmieście.

Preferuję odbiór osobisty, a także mogę go także dowieść do kupującego w okolicach Trójmiasta. Mogę również nadać paczkę, na koszt kupującego, wybranym przez kupującego kurierem (w oryginalnych kartonach).

W razie pytań proszę pisać na: pol_116@wp.pl lub dzwonić pod numer 790 011 377

Pozdrawiam Daniel.

 

P.S. Przepraszam, że założyłem temat w tym dziale, ale w innych nie mogę zakładać- brak uprawnień… Proszę administratora o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pozbywasz się tak znakomitego sprzętu

 

Znakomitego??? :blink: Widzę, że rynek wtórny zaczyna zapełniać się Syntami, co wcześniej czy później musiało mieć miejsce. Ale z drugiej strony to dobry znak, będzie więcej lepszego sprzętu w społeczeństwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomitego??? :blink: Widzę, że rynek wtórny zaczyna zapełniać się Syntami, co wcześniej czy później musiało mieć miejsce. Ale z drugiej strony to dobry znak, będzie więcej lepszego sprzętu w społeczeństwie.

 

W kategorii teleskop za ok. 1000 zł na pewno znakomity. Na ogół sprzedaje sie Synty z 2 powodów:

- teleskop okazuje się za wielki i za ciężki do noszenia

- przerzucanie się na astrofoto

 

Można także sprzedawać, gdy sie przerzuca na większego Dobsona, albo na jakiś sprzęt planetarny.

 

Albo nowych użytkowników nie zadowalaja obrazy, bo spodziewali się obrazów jakie są na fotkach., nie znaja wogóle nieba i nie potrafia nic znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kategorii teleskop za ok. 1000 zł na pewno znakomity. Na ogół sprzedaje sie Synty z 2 powodów:

- teleskop okazuje się za wielki i za ciężki do noszenia

- przerzucanie się na astrofoto

 

Można także sprzedawać, gdy sie przerzuca na większego Dobsona, albo na jakiś sprzęt planetarny.

 

Albo nowych użytkowników nie zadowalaja obrazy, bo spodziewali się obrazów jakie są na fotkach., nie znaja wogóle nieba i nie potrafia nic znaleźć.

Albo przesiadka na inny montarz

 

Pozdro Anva :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.