Skocz do zawartości

fotografowanie przejścia Merkurego


MateuszZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów..

ze smutkiem muszę zgłosić że z mojego oglądanie i fotania przejścia Merkurego NICI!.Całe przygotowanie trafił przysłowiowy szlag. Mimo tego że Janusz P. 26-go kwietnia obiecał na 100% wysłać mi filtr Badera wg. um€wionych warunków to po 10 dniach filtr dotarł by z Francji, a z Krakowa nie potrafił dojść? Janusz przyznaj się że zapomniałeś!

andrzej z opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie wszystko stracone. Jeśli informacja dotrze do Janusza i ma folie na składzie to niech szybko śle jakąś super szybką/pilna przesyłkę. Do jutra jeszcze pozostało sporo czasu. A tak nawiasem czemu tak długo czekałeś i wcześniej się nie upomniałeś?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku

10-ć dni to dużo, a kto będzie płacił za super przesyłkę, myślisz że ja spię na forsie? Z Opola do Krakowa tylko 200 km. bez przesady. Przykre to bo za 12 lat będzie następne przejście, a ja będę miał jeśli dożyję 70 "wiosen" hi hi.

pozdrawiam andrzej z opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Andrzej!

Ja dziś miałem odebrać swoją folię u Janusza i niestety nie miałem możliwości, a Janusz już po południu wyjechał do warszawy. Chyba będziemy rzutować w kartonowe pudełko (choć przy ostatnim rzutowaniu upaliłem oprawę moje go 10mm okularu :(

Trzeba przynajmniej tak spróbować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę źle mnie zrozumiałeś. Miałem tylko na myśli, że trzeba było zacząć bić na alarm już wczoraj, bo dzisiaj to już faktycznie jest późnawo. Poza tym absolutnie masz rację, 10 dni to bardzo dużo tym bardziej, że padła obietnica. Koszt przesyłki w takim układzie powienien ponieść Janusz, bo czegóż się nie robi dla satysfakcji klienta. Chyba, że paczka została wysłana i utknęła gdzieś po drodze z winy np. poczty, a wtedy to już inna bajka i nie wina Janusza.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku wczorajsze bicie  na alarm także nie pomogło :'(. Dobre chociaż to, że nie tylko ja zostałem z ręką w nocniku. Ja przynajmniej jestem umówiony na  6 rano z Piotrem i Andrzejem, a oni filtry mają wiec sobie chociaż zobacze przez ich sprzęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAX między astronomy...!

A kłopoty z terminowością ... są znane i albo je polubimy, albo... no właśnie, co?

 

albo za rok zmienimy dostawcę na Helmuta:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiu i Mirku

współczuję Wam serdecznie, jestem poprostu wk.....wyłączam wszystko i zaraz jadę na ryby odreagować.

pozdrawiam andrzej z opola

 

 

nie martw się Andrzeju - rzutuj na kartkę papieru - wygląda to tak samo jak przez mylar, tyle, że nie bezpośrednio no i jak sobie osłonisz ekran przed słońcem świeciącym z boku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja urlopu nie dostalem

i siedze przy serwerku wlepiajac oczyw w ekran na ktorym jest strona obserwatorium lodzkiego i mozna sobie poogladac to zjawisko

ech zycie

Janusz tez zawalil ze zlaczkami dla Mirka

trza mu kota ani chybi pogonic

albo zaczac reklamowac U

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

hehehehehe

 

PS

Jakbysmy zaczeli promowac U to by chyba kazdemu  rozwozil do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Koledzy!!!

Baadera wysyłałem zwykłym listem bez pobrania aby było taniej, Pocztą Polską a do Mirka nawet kurier nie dotarł z jakichś powodów pomimo ze drożej i niby pewniej ???

Z wysłanych ponad 100 przesyłek Baadera nie dotarly już dwie o czym dowiedziałem się od rozwścieczonych klientów to normalna statystyka w naszych firmach przewozowych niestaty, daleko nam jeszcze do standartów europejskich  :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.