Skocz do zawartości

Takahashi EM200 Temma II


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

em200.jpg

 

W związku z upgradem montażu na wyższy proszę o kontakt osoby chętne do odkupienia EM200 Tamma II.

 

Zestaw zawiera:

1. Głowica paralaktyczna Tak EM200 Temma II (oryginalny system GOTO),

2. Statyw drewniany Takahashi w wersji long (wysoki),

3. Skrzynia na głowicę,

4. Intrukcja obsługi,

5. Adapter montażowy EM200

6. Komplet kabli,

7. Zasilacz

8. 2x przeciwwagi (wystarczają do powieszenia 10" newtona z akcesoriami i guiderem).

 

Cena: SPRZEDANY

 

Zdjęcia montażu tu:

http://www.jesion.pl/blog/2007/06/01/nowy-...-em200-temma-2/

http://blog.jesion.pl/galerie/takahashi_em200/

 

Pragnę zauważyć, że montaż jest naprawdę w świetnej kondycji, praktycznie jak nowy. Ci co widzieli mogą potwierdzić.

 

Kontakt na priwa albo 502 256 558.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mogę potwierdzić, że z trzech EM200 jakie miałem u siebie na pokładzie ten, który teraz sprzedaje Adam był najlepszy. Prawie jak nowy z łagdonym przebiegiem krzywej PE !

 

Pozdr

Paweł

Edytowane przez TUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kompletu przykładowe zdjęcie z tego motażu:

http://www.jesion.pl/blog/wp-content/uploa...07/07/veil1.jpg

 

Wykonane ogniskową 750 i od razu zaznaczam, że praca z taką ogniskową jest banalnie prosta i przyjemna. Nie trzeba się o nic martwić. Czepiam sprzęt, wybieram gwiazdkę, wciskam "enter" i wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał kasę, to powiem szczerze, że chętnie odkupiłbym go od Ciebie. To byłby bardzo dobry przenośny montaż na wypady !

Jak nie musisz, to lepiej nie sprzedawaj, bo kiedyś i tak będziesz chciał kupić podobny, a wtedy nie wiadomo czy trafisz na drugi taki egzemplarz !

 

Pozdro

Paweł

Edytowane przez TUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał kasę, to powiem szczerze, że chętnie odkupiłbym go od Ciebie. To byłby bardzo dobry przenośny montaż na wypady !

Jak nie musisz, to lepiej nie sprzedawaj, bo kiedyś i tak będziesz chciał kupić podobny, a wtedy nie wiadomo czy trafisz na drugi taki egzemplarz !

 

Pozdro

Paweł

 

Nie wiem, zobaczymy. Jak nie trafi się chętny to pomyśle. Z drugiej strony 12K drogą nie chodzi, a żona i tak już patrzy na mnie jak na idiotę. Trochę kasy już poszło na sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułem że sprzedasz ale że będzie to po pełnym sezonie czyli za rok... i juz zbierałem środki (serio). Szkoda że mi ten montaż umknie..... :(

 

No cóz kolejna rotacja montaży w pl przejdzie koło nosa. Na razie to wyglada tak EQ3->CG5-> EM200->AP900->AP1200-> ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułem że sprzedasz ale że będzie to po pełnym sezonie czyli za rok... i juz zbierałem środki (serio). Szkoda że mi ten montaż umknie..... :(

 

No cóz kolejna rotacja montaży w pl przejdzie koło nosa. Na razie to wyglada tak EQ3->CG5-> EM200->AP900->AP1200-> ... :D

 

Dołozyłbym jeszcze EQ6 po CG5 :D

W moim przypadku po EQ6 był jeszcze GM8.

 

Pozdr

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułem że sprzedasz ale że będzie to po pełnym sezonie czyli za rok... i juz zbierałem środki (serio). Szkoda że mi ten montaż umknie..... :(

 

No cóz kolejna rotacja montaży w pl przejdzie koło nosa. Na razie to wyglada tak EQ3->CG5-> EM200->AP900->AP1200-> ... :D

 

Hehe, a skąd ja miałem wiedzieć, że na polskim rynku wtórnym tak szybko pojawi się AP? :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile taka przyjemnośc kosztuje nowa?

 

W europie (przedstawiciel Takahashi w Colmar - Francja) sama głowica: 5 020,00 euro. Do tego statyw i inne rzeczy.

 

W USA znacznie taniej:

 

- głowica: 4700$

- statyw: 600$

 

co daje 5300$ + akcesoria + cło + VAT + koszty importu... czyli wyjdzie podobnie jak w EU, a raczej nawet więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.